Wpis z mikrobloga

Wziąć Xanax na rozmowę o pracę? Myślicie że to pomoże? Cholernie się stresuję tą rozmową, mam ją już za 5 dni, tym bardziej się boję, bo to rozmowa po znajomości i nie wiem nawet na jakim stanowisku bym był, ogólnie mam ostatnio zauważyłem coraz więcej jakichś lęków, dyskomfortu w publicznych miejscach, wśród nieznanych grup osób, na jakichś ważnych spotkaniach, jestem taki wycofany, zlękniony, boję się odezwać itd. ale np przy najbliższych kumplach tak nie mam czy przy rodzinie, skręca mnie na myśl o rozmowie, którą będę miał w piątek. I myślę czy wziąć, ale się boję, bo mój ziomek jak wziął, to go tak porobiło, że go przez to nie przyjęli i się boję a mam Xanax 2 mg 30 tabletek, ale czuję, że na trzeźwo tam nie dam rady pójść, już kiedyś miałem mieć rozmowę i dzień przed odpuściłem ze strachu #narkotykizawszespoko #praca
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@WolvvloW: CBD nie palę a po THC mam ogólnie właśnie takie lęki i marihuany się boję ale ją palę, ale właśnie na sytuacje stresowe mam Xanax, tylko nie wiem jak dawkowanie dobrać, bo ja np ostatnio po 2.75 mg byłem w stanie prowadzić, ale w sierpniu po 1.25 było po mnie widać np już i no nie wiem wziąłbym 1.25 ale nie wiem czy to nie za dużo tylko nie
  • Odpowiedz
  • 0
@WolvvloW: ale jednak trzeba czegoś doraźnego co podziała porządnie tylko o to dawkowanie się boję i właśnie się zastanawiam czy nie ogłupi mnie jak lukija pisała żebym z siebie debila nie zroibł
  • Odpowiedz
@lokichapo: hehe 2mg xanaxu na rozmowę o pracę? Ewentualnie 1mg?

Masz tolererke?

Myślę że to głupi pomysł bo teraz rozmowa o pracę to stres, później 1 dzień w pracy, później ważny projekt. Później coś tam coś tam. Zginiesz przepadniesz. A może nie?
  • Odpowiedz
@lokichapo:

Ja sie uzależnienia nie boje akurat

Nie no ja w pracy bym walił i jakbym się przyzwyczaił to zmniejszałbym tam dawkę nie ma wymówek ja muszę mieć pracę rozumiesz


Racjonalizujesz mordo. Wszyscy wiemy jak będzie. Szczególnie, że masz presję bo musisz iść do pracy. Później będziesz brał, żeby nie stracić pracy, później żeby wyjść do pracy a później żeby iść po bułki.
  • Odpowiedz
@lokichapo: proponuję nie brać benzo przed samą rozmową jak nie znasz reakcji - może Ci zerwać film albo zamulić i bedziesz wyglądał jak nieszczęście. Jak chcesz to weź dzień wcześniej przed snem, następnego dnia powinieneś mieć jeszcze afterglow i lekki luz. Dodatkowo pomoże Ci zasnąć przed stresującym dniem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zi00: Nie no ja już często brałem ale wlasnie nie wiem jaka dawka bo np po 2.75 jestem w stanie jezdzic nawet a 0.5-0.75 wgl lękow nie wycisza
  • Odpowiedz