Wpis z mikrobloga

mireczki poratuje ktos prostym kodem? chce sobie na sklep dodac w tle (białe tło) w transparentnym png jakies motywy jakby rysowane ołówkiem zeby były w tle na obu krańcach strony aż do krawędzi? jakim kodem to umiejscowić, żeby było na stałe nawet podczas scrollowania i w ktorym miejscu kodu wrzucić? link do png umiem podmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzi o footer i header zasadniczo

#programowanie #webdev #frontend #backend #css
  • 5
@kubako: no i sobie poradziłem, a przy okazji czegoś się nauczyłem z css :) i nikogo sie musiałem sie prosić, chyba nawet polubie programowanie :) dla funu lubie tak takimi rzeczami pobawić i zupełnie nie skminiłem, zeby wykorzystać chatgpt do tego. wiesz potrzebuję sobie w preście trochę podłubać, zeby pare kosmetycznych zmian wprowadzić na frontendzie. działam dalej!
@presburger: Chat pomaga rozwiązywać takie proste problemy, ale uważaj z bardziej skomplikowanymi rzeczami, bo on też się myli i często znaleźć u niego błąd to #!$%@? ;)
Najlepiej większe rzeczy budować z nim krok po kroku, dodając po jednej funkcji i testując dokładnie.

Poza tym można go o wszystko pytać, a on chętnie tłumaczy. Jak go przyciśniesz, to nawet sporo wiedzy ma i można to z niego wydobywać w formie skrojonej