Wpis z mikrobloga

#polityka #wosp #neuropa #oszukujo #zlodzieje

Owsiak wydał 20 milionów złotych na bilbordy polityczne w październiku,dając na WOŚP dajesz na Tuska i jego propagandę, ja właśnie przelałem 50 zł na siepomaga.pl gdzie 50 zł trafi do potrzebującego a nie jak u Owsiaka połowa bo trzeba wydać na gierki polityczne

Sam Owsiak nie chce udostępnić pełnej księgowości,podobno pobiera 40 tysięcy pensji miesięcznie
ortalionnajman - #polityka #wosp #neuropa #oszukujo #zlodzieje

Owsiak wydał 20 milio...

źródło: Screenshot_20240128-102934~2

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@aarahon: Wpisz w google. Były jak najbardziej polityczne.

@ortalionnajman Manipulujesz we wszystkim. Już był taki co co chciał udowodnić, że Ofsik robi jakieś wałki na fundacji. Miał wgląd w księgi i się tylko skompromitował przed sądem. 40 tys pensji pewnie ma, ale na swojej firmie, co świadczy usługi dla WOŚP. To jest bardzo mało jak na szefa firmy.

Co do darowizny na Się Pomaga. Na cele statutowe idzie 6% pieniędzy z
  • Odpowiedz
@ortalionnajman: jeśli "pokonajmy zło" czy jakoś tak to baner polityczny... cóż, nie będę się wypowiadał w temacie sprania czyjegoś łba. Oczywiście że można kupić za to sprzęt. Wszyscy wspierający fundację w celu zakupu banerów mogli przeznaczyć te pieniądze na sprzęt. Ale czekaj. Ci którzy wsparli Brauna czy kampanie pisu też mogli kupić sprzęt dla szpitali? Dlaczego tego nie zrobili? Kupowałeś jakieś gotowe jedzenie w tamtym roku? Przecież mogłeś zrobić sam a
  • Odpowiedz
nawet jeśli nie były polityczne (wiadomo że były xd)to po co wydawać 20 milionow ?nie lepiej kupić za to sprzęt ?


@ortalionnajman: po to by den...le nie głosowały na partię która wydawała 2 mld na propagandę zamiast na leczenie dzieci albo telefon zaufania dla nich.
  • Odpowiedz
@Dragonan: czyja wina że zło jest kojarzone z pewną partią? To wina wośp? Nie, oni chcieli wygrać z sepsą, masz napisane. Jak doszukujesz się tam polityki to masz sprany beret.
  • Odpowiedz
@aarahon: Właśnie robisz Ziobrę z logiki. To jest wyraźnie polityczne. Dokładnie takich samych mechanizmów używała poprzednia władza aby się nielegalnie utrzymać. I robiła tego o rzędy wielkości więcej. Bilbordy PFN nie były polityczne prawda? Na cokolwiek na co PFN wydała miliardy nie było nic politycznego. Przekaz w TVP też nie był upolityczniony. Działania Orlenu przed wyborami też nie były upolitycznione. W konkursach dla gmin z największą frekwencją też nie było niczego
  • Odpowiedz
Dokładnie takich samych mechanizmów używała poprzednia władza aby się nielegalnie utrzymać.


@Dragonan: dobra, wskaż elementy z tego plakatu które wskazują na jego upolitycznienie :)
  • Odpowiedz
@aarahon: Naprawdę? Pis działa tak samo i mówi: "Wskażcie elementy które wskazują na upolitycznienie czegokolwiek co robią PRN, TVP, prokuratura, KRS, ...".

No chyba że twierdzisz, że PRN, czy TVP nie szerzył propagandy partyjnej. No ale wtedy to nie mam pytań.

Wiadomo, że tekst o pokonaniu zła w kontekście wyborów jest dwuznaczny i oznacza również pokonanie Pisu. I Pis dokładnie w ten sam sposób jak ty tłumaczy czegokolwiek nielegalnego co robił.
  • Odpowiedz
Pis działa tak samo i mówi: "Wskażcie elementy które wskazują na upolitycznienie czegokolwiek co robią PRN, TVP, prokuratura, KRS, ...".


@Dragonan: mam wskazać te elementy? Bo one są widoczne i do potwierdzenia.

No chyba że twierdzisz, że PRN, czy TVP nie szerzył propagandy partyjnej. No ale wtedy to nie mam pytań.


@Dragonan: nie twierdzę.

Wiadomo, że tekst o pokonaniu zła w kontekście wyborów jest dwuznaczny i oznacza również pokonanie Pisu.
  • Odpowiedz
Ale ciekawe czy będziesz miał cywilną odwagę odpowiedzieć na proste pytanie zadane na podstawie twoich słów: Czemu dopuszczasz taką możliwość i o to pytasz?
@aarahon: Co? Nie można nie mieć aż tak rozumu. Odpowiedziałeś wymijająco na pytanie co by było jakby takie plakaty się pojawiły.

mam wskazać te elementy? Bo one są widoczne i do potwierdzenia.

Stosując twoją logikę to nic nie jest widoczne i nic nie jest do potwierdzenia. Spróbuj
  • Odpowiedz
@aarahon: Co? Masz coś z głową? Ale dobra.
Tworzymy hipotetyczną sytuację, która dotyczy bezpośrednio ciebie. Gdzie to ty będziesz obiektem "ataku" lub ktoś może zyskać coś kosztem ciebie. Jednocześnie ten ktoś tworzy dwuznaczną sytuację. Oczywiście z punktu widzenia systemu prawnego ten ktoś łamie twoje prawa. Ale zgodnie z twoją logiką nie ma dwuznaczności i sytuację trzeba traktować literalnie. I idąc tą logiką twoje prawa nie są łamane.

A więc mamy przykład
  • Odpowiedz
@Dragonan: podsumowując, wskazałeś że imiennie ja mogę dopuszczać się gwałtów i zabójstw na dzieciach żeby stworzyć analogię do napisu "pokonajmy zło" gdzie "zło" jak wynika z kontekstu jest sepsą?
  • Odpowiedz