Wpis z mikrobloga

Czy to normalne? Parę msc temu skończyła mi się umowa z #canalplus i jej nie przedłużyłem, w pakcie miałem #hbomax. A „problem” polega na tym że dalej nie wyłączyli mi tej platformy.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dust93: wypowiedziałeś umowę z C+ po okresie zobowiązania, czy założyłeś, że się skończyła?

jakieś konsekwencje mogę mieć?


@dust93: Takie, że umowa nadal obowiązuje, tylko teraz z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Zadzwonić na infolinię, dopytać. Ewentualnie zapłacić zaległe rachunki i wypowiedzieć umowę.
  • Odpowiedz
  • 0
@czeskiNetoperek uprzedzałem ich wcześniej że umowy nie przedłużam, zdałem dekodery później, canal plus online od pierwszego dnia zakończenia umowy zblokowane, a hejDżijoł działa dalej.
  • Odpowiedz
uprzedzałem ich wcześniej że umowy nie przedłużam


@dust93: Co to znaczy "umowy nie przedłużasz"? Umowa standardowo przechodzi z okresu zobowiązania na okres bezterminowy. Jeśli jej nie wypowiedziałeś, to nadal masz wiążącą umowę z Canal+. Jedyne co się zmieniło po upływie 24 miesięcy od momentu podpisania to że możesz ją wypowiedzieć beza kary umownej. Ale nadal musisz ją wypowiedzieć, nic się nie dzieje z automatu. I w jej ramach dostęp do HBO.

on mówi o hbo max a nie c+

Nie rozumiecie o czym do
  • Odpowiedz