Wpis z mikrobloga

Mirki spod #pilkanozna ma ktoś doświadczenie z kupnem biletów na mecze, najlepiej #premierleague lub jakichś topowych drużyn w europie typu Bayern Monachium, Real itp. I podrzucilby jakies tipy? bo mam wrażenie, że ciężko kupić bilety przez takiego zwyklego szaraczka wszędzie na stronach albo brak biletow albo cena 1000funtów a chlop by sobie marzenie spełnil i polecial raz w zyciu zobaczyc na zywo jakich topowych grajków :)
  • 4
@Lesbijska_mewa:
Niecałe 5 lat temu byłem na El Clasico (co prawda był to półfinał Pucharu Króla i mecz we wtorek czy środę), ale bilety kupiłem normalnie na stronie. Oczywiście, trzeba się było trochę pogimnastykować (finalnie bilety kupiłem bodajże dopiero na drugi czy trzeci dzień po otwarciu sprzedaży dla kibiców bez żadnych kart kibica itp.), ale było to wykonalne.
@Potenrzny_rycesz chyba sie troche pozmienialo od tamtego czasu, np. na srodowy polfinal pucharu krola Atletico to bilety tylko dla zrzeszonych w klubie (trzeba najpierw zaplacic czlonkostwo na rok itp.) jeszcze nie ruszyla sprzedaz ogolna a do meczu 3dni, a np na meczyk Valencia - Real w lidze to najtansze bilety na oficjalnej stronie klubu 700zl. Za to Valencia z Getafe 170zl no ale wolalbym pojechac na Real jak juz raz w zyciu
@Lesbijska_mewa:

Stadion Valencii ma pojemność 48 k, Realu 81 k - łatwiej i taniej pewnie kupić będzie na Real:Valencia niż Valencia:Real :). A w środę Atletico gra mecz ligowy i coś nie chce mi się wierzyć, że nie da rady by było kupić biletu na półfinał Pucharu i to w środę. A propos, dziś o 10:00 rusza otwarta sprzedaż biletów na derby Madrytu na stadionie Realu w niedzielę - możesz posprawdzać,