Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tym, że telewizje nie zgodzą się na przełożenie konkursu na jutro?
W sensie co, lepiej odwołać w piizdu niż na jutro przełożyć bo telewizja będzie musiała zmieniać ramówkę? XD

Nawet jakby miała nie pokazać bo nie zmieści to co jej za różnica czy nie pokaże bo nie mają miejsca czy nie pokażą bo się nie zgodzą na przełożenie na niedzielę?

#skoki
  • 10
@toporek1234: jedyne co mi przychodzi do głowy to to żeby się zwróciła organizacja z pokazywania sponsorów. No ale z drugiej strony wszystko już tam jest to też nie rozumiem, w F1 tak przenoszą w ekstremalnych przypadkach np. kwali na niedziele i co i git
@Gruboklates: a na odwołaniu kompletnie nie będą bardziej stratni niż jak pokaże to część telewizji? przecież oni i tak jutro mają skakać drużynówkę więc wszystko mają przygotowane.
@toporek1234: prawda jest taka, że w Austrii skoki to sport jeden z wielu zimowych. Mają wiele ciekawszych zawodów do pokazania w weekend. Tylko w Polsce skoki to jedyna zimowa dyscyplina w której się liczymy. Chociaż już nawet w tym nie.
@Matias_de_Bur: @Gruboklates No zgoda, ja rozumiem, że główne stacje austriackie i niemieckie mogliby nie pokazać tego konkursu niedzielnego i nie zarobiliby tyle ile by chcieli. Z tym, że mówię mnie dziwi to, że w niedzielę tak czy siak jest już zorganizowany konkurs drużynowy więc jeżeli chodzi o jakąś logistykę to nie byłoby większego problemu. I jestem ciekaw czy jeżeli konkurs nie byłby pokazany przez dwie telewizje ale przez pozostałe media i
@toporek1234: wydaje mi się, że teoretyczna transmisja konkursów indywidualnych z rana odbyłaby się za pośrednictwem austriackiej telewizji, która najwyraźniej nie ma ochoty na transmitowanie dodatkowego konkursu w niedzielę. Chyba nie myślisz, że TVP jedzie tam z własnymi kamerami.
@Matias_de_Bur: I to może być argument. Ciekawe co austriaccy kibice na to, że przez ich telewizję Kraft nie może powalczyć o złoto na MŚ w lotach. Już sobie wyobrażam jak Stoch jest drugi po 2 seriach a TVP mówi, że ona nie będzie realizować tych 2 serii w niedzielę i niech będzie jak jest.