Wpis z mikrobloga

Jest sens poświęcać czas na przeszukiwanie Amazonu w celu szukania tanich i chodliwych produktów na których można później ugrać kilka złoty po sprzedaży ?
Zrobiłem szybki research i widzę że ceny są z kosmosu, aż dziw że ludzie tam kupują więc zastanawiam się czy jest jakaś kategoria gdzie ceny są niższe niż rynkowe czy darować sobie poszukiwania

#amazon #handel #aliexpress #biznes
  • 8
  • 0
@upodlator: zastanawiałem się czy to w ogóle możliwe bo jednak największy kawałek tortu idzie do łysego ale może kilka procent uda się urwać, na razie bawię się w Aliexpress ale szukam różnych źródeł
@Pietrek96 ale to mówisz o jakich rzeczach? Markowych produktach czy jakichś gratach rodem z Tv mango? Bo to drugie to produkty z Alibaby z marża często 1000%

Koleżanka robi resell rzeczy z Zalando Lounge na OLX i Vinted i wychodzi na tym bardzo dobrze, bo często są obniżki nawet 70%
  • 0
@upodlator: kilka rzeczy już zdarzyło mi się sprowadzić z Alie i nie były to rzeczy słabej jakości ( nie brałem najtańszych, tylko takie które miały solidne opinie ) .
Na czym polega ten resell z Zalando ?
@Pietrek96 zalando lounge to taka apka wyprzedażowa, dużo markowych rzeczy w barso niskich cenach. Codziennie o 19 i 8 rano są kampanie uruchamiane, i niektóre rzeczy schodzą w kilka minut wiec trzeba się spiąć czasowo