Wpis z mikrobloga

@art212: a w czym Ci te tryby przeszkadzają skoro aby je włączyć musisz wyklikać kombinację i tak?
one nie są w głównej grupie przecież.
jedyne co zostaje to convoy praktycznie bo każda sensowna latarka ma takie tryby, convoy bez deklarowanej wodoszczelnośći i #survival jednak średnio mi idą w parze.
  • 0
@10129: We wszystkich które miałem, żeby sobie coś podświetlić musiałem przejść przez wszystkie tryby od początku, #!$%@? to strasznie
bo pewnie kupiłeś convoya albo jakieś chińskie niewiadomo co.
każda normalna latarka ma wejście w miganie poprzez np 3 szybkie kliki.
a włączając masz tylko zmianę ~3 podstawowych trybów jasnośći, dwuklik turbo
@art212:
@art212: to nie miales covoya bo on zapamiętuje ostatni tryb w kazdej wersji tej latarki i po wlaczeniu masz ten tryb, wylaczasz i ponownie po wlaczeniu ten sam tryb
@mmichal w convoyach zmieniając jasność musiałeś przeklikac stroboskopy. Chociaż to się kupuje latarkę z trybami do wyboru i przełącza na ten gdzie nie ma migaczy albo 4 trybowa.

Możliwe, że nie umiał przeczytać instrukcji jak wejść w inną grupę gdzie są tylko zwykłe tryby.

Interfejs i tak upośledzony bo tryb turbo jest w zwykłych
@10129: zeby wylaczyć stroboskop w domyslnym sterowniku trzeba wlaczyć latarkę na najniższy tryb i jak mignie po około 3 sekundach wyłączyć latarkę i tyle. To samo zeby włączyć stroboskopy.
@art212: za tyle to zostają tylko convoye, i to te gorsze modele z tymi interfejscami co CI się nie podobały. s21e ma współczesny, ale droższej.
albo jakiś sofrin/wurkkos z najgorszym sterownikiem który ma duże straty na ciepło i świeci coraz słabiej jak się rozładowuje.
nic sensownego poniżej 130zł nie widzę

ja bym rozważył dopłacenie i sofirn sp35 jak ma świecić w miarę daleko a nie rozproszonym, sofrin sc28 ale dziwny interfejs