Wpis z mikrobloga

Jakiś pad z układem PlayStation do PC? Z własnym donglem usb lub BT (kabel nie wchodzi w rachubę). Żona ma oryginalnego pada do PS5 ale narzeka ze jej combosy nie wchodzą no i sam pad jest do dupy bo lubi sie wyłączyć w trakcie gry (mimo iż naładowany) i działa krótko na baterii. Najlepiej nie za miliony monet bo żona nie szanuje i każdy pad po miesiacu wygląda jakby miał 5 lat. max z 300zl. Miłym dodatkiem będzie praca na paluszkach a nie wbudowany aku.

#pcmasterrace #gry #komputery #gaming
  • 8
Może Logitech F710? Wygląd już trochę trąci myszką, ale mam F510 na kablu i służył mi długie lata. Szkoda że pad od PS5 nie podszedł, bo mimo wszystko wydaje mi się że oficjalne pady PS/Xbox/Nintendo to najlepsze opcje na rynku za niezłe pieniądze, słyszałem też dużo dobrych opinii o 8bitdo.
@wyjek: no miałem f310, dwie sztuki czy nawet 3. Rozbierałem tego pada i jest gówniane zrobiony, gumki pod przyciskami pękają, f710 to jest to samo badziewie. Zawsze używałem sprzętów logitecha bo mieli dobra jakość za wysoka cenę, teraz mają już wysoka cenę. Dużo sprzętów od nich rozbierałem na przestrzeni 20lat i z roku na rok widać było oszczędności. Do tego f710 lubi gubić połączenia a ich sterowniki są do dupy, do
@ReeceWithouterpoon: dzięki, o 8bitdo nie pomyślałem. Znalazłem coś takiego https://allegro.pl/oferta/pad-kontroler-8bitdo-pro-2-black-pc-android-switch-12000669438?utm_feed=3dca5096-1f0f-4ca6-9f37-f55ca2fec4f7&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed&ceneo_cid=b1230d0b-e9a2-3522-f6c7-8e58fd5ba160 pytanie czy te. Steel series stratus duo nie będzie lepszy bo ma jeszcze dongla, więc jakby bt zrywał to jest alternatywa