Wpis z mikrobloga

Możecie polecić jakiegoś fachurę do mebli na wymiar, ale takiego który się na mnie nie wypnie, bo nie mam do zrobienia całej kuchni?
Potrzebuję narożną zabudowę licznika gazu w wielkiej płycie która będzie również pełnić rolę małej szafy. Około 80cm po bokach, 230 wysokości, jeden róg ścięty i tam wstawione drzwi, pod skosem. Czyli na planie pięciokąta. Jeden coś mi tam odpisał, miał wstępnie wycenić i przestał się odzywać. Ja się prosić nie będę żeby mu robotę dać.
#czestochowa #remontujzwykopem
  • 9
@DrMagK2: No właśnie zamawiałem ostatnio kuchnie i raczej każdy młody przyjeżdżał około 30 stki. Nie całowali mnie po rękach ale też nie wybrzydzali, że to do kawalerki raptem 2 metry blatu i szafki.
@metone: @barten90 dzwoniłem z tydzień temu do tego PanMebel i niby chłop przyjechał pomierzył, miał wycenić i dać znać za 2 dni, oczywiście #!$%@? zadzwonił, więc się odezwałem do niego - "przepraszam zapomniałem do wieczora wyślę" i tyle go słyszeli. #!$%@?ę, trzeci raz nie zadzwoniłem. Tego ostatniego Kulisa nie chce mi się już sprawdzać xD Zlecę wycięcie formatek z MDF w jakiejś firmie i sam to zrobię jak będę miał wenę