Wpis z mikrobloga

Jak mogę mieć do was prośbę to proszę nie kupujcie ppv na fame20.
Trzeba zniszczyć to kółeczko własnej adoracji, hipokryzji, niszczenia innych.
Tylko brakiem zakupu ppv możemy zaprostestować.
Nawet ten łysy włodarz Fame co powiedział, ze nigdy z boxdelem nie będzie współpracował bo ma córkę - nagle mega ziom.

Oglądajcie na restrimie a jeszcze lepiej - odpuścice i obejrzyjcie na następny dzień na jednej z wielu stron, gdzie gale są dostepne do obejrzenia niemal zaraz po ich zakończeniu. Chcecie plusy takiego rozwiązania?
Zamiast 5 godzin #!$%@? to obejrzycie całą galę w niecałą godzinę. Przewijacie jakieś gówno-wywiady Turskiego, przerwy i nudne walki.
Ja tak zrobiłem kilka razy i absolutnie nic nie straciłem poza atmosferą "na żywo" na mikorblogu, która i tak ostatnio jest #!$%@? warta przez spam zielonek.

Pamiętajcie, że Boxdel, Turski, Wardęga, Golas i te wszyskie nudne gwiazdy typu Wampir czy jakieś zjeby z xayoo industriej (kto to #!$%@? jest Wronek) żyją tylko i wyłącznie z zakupu PPV, dlatego rozważcie czy nie odpuścić tej gali.
Zsumujcie do tego ile pieniędzy na to wydaliście, 20 gal PPV od Fame = około 700zł za wszystkie.

Clout / PRIME > gówno > fame mma

#famemma
dddobranoc - Jak mogę mieć do was prośbę to proszę nie kupujcie ppv na fame20.
Trzeba...

źródło: uid_35589ce308ba41baafecd6d45d8978a7_width_1361_play_0_pos_0_gs_0_height_1021_nc_1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Mam takie samo zdanie największym ciosem dla tych osób będzie zadecydowanie portfelem. Jeżeli Grubas jest na karcie nie kupię ppv. Jeżeli Fame dalej będzie robić tak słabe karty to również będzie głosowanie portfelem. Clout, Prime potrafią chociaż pociągnąć temat. Fame na tyle boi się kontrowersji że jak się coś zaczyna dziać to pies Gralskiego krzyczy kończymy za duże dymy. Nie wspomnę już o innych rzeczach które mi nie pasują
  • Odpowiedz
@kamillus Zachęcam do wspierania prime, Prezes jest super gość, meczy się tutaj z nami ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale musisz zrozumieć ze oprócz nas musi przyciągnąć normikow itd. Wiec jakieś średnie lub słabe z naszego punktu widzenia decyzje będą, natomiast poparte są względami biznesowymi. Porównaj sobie ile gangreny jest w Prime a ile w Fame i Clout? Ano właśnie, przy tym to Prime jest dosłownie kryształowy
  • Odpowiedz
@Nicolaus_Steno1: o muranie i bubu wiem nieco więcej niż przeciętny konsument dymów i patologii. To nie są nieszkodliwe chłopaczki tylko najgorszy ścieka, który powinien już spłynąć do rynsztoku. Tag sobie okupuję od roku, ale dostęp ppv wykupuję raz na ruski rok ze względów ideologicznych. I beziego lubię, chciałbym wesprzeć, ale nie w takiej sytuacji. NIe wesprę gali, która wspiera takich śmieci. Ostatnio jeszcze dorzucili tego przećpanego czika co za mieszkanie
  • Odpowiedz
@dddobranoc: zależy im tylko na forsie, sprzedadzą swoje zasady, honor i godność jak #!$%@? spod latarni, tylko każdy ma inną cenę. Niemoralne, obrzydliwe towarzystwo, śliskie, horągiewy zmienne jak na wietrze kierują się tam gdzie więcej monet można wyrwać. I po co tym zgniłym ludziom tyle kasy, ustawili się już na całe życie, jak trzeba być pazernym, żeby pomimo wszystko nie chceć odejść od koryta. Na przykładzie baxtona i zwyrola, #!$%@?
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Ostatnia gala sprzedala ~420k PPV. Na tym tagu może siedzi 1k ludzi. Z tych 1k i tak wiekszosc nie kupuje PPV.

I co z tego że ktoś nie kupi gali, skoro każdy program z udziałem influ jest tu ciągle komentowany na bieżąco?

Nie łódź się, nawet najwięksi wrogowie Baxtona na tym tagu którzy napędzają mu ruch pisząc o nim każdego dnia, oglądają programy z jego
  • Odpowiedz
@dddobranoc Najlepiej, krytykujmy czyjaś moralność, brak zasad i łamanie słowa namawiając jednocześnie do tego samego czyt. okradaniem kogoś oglądając retransmisje. Jak chcesz się wykazać zasadami to może zacznij od siebie i lepiej w ogóle nie oglądać? :)
  • Odpowiedz
@dddobranoc ja na poprzednią galę już też się powstrzymałem i nie kupiłem, nie dam już zarobić Benjaminowi Baxtonowi. A o jakich stronach mówisz do oglądania gali na drugi dzień? Weź podeślij linka plis
  • Odpowiedz