Wpis z mikrobloga

  • 13
@Kryspin013: jaka jest geneza tej akcji? Oni nie zdemontowali tych tablic żeby odmalować ściany? Czy otwarcie mówią że to nie miejsce na tego typu upamiętnienie?


@JacekBalcerzak: nie wiem. Wiem tyle, że pisiorki powiesiły te tablice na korytarzu przy urządzeniach typu kserokopiarka a teraz coś pieprzą o profanacji xD
Kryspin013 - >@Kryspin013: jaka jest geneza tej akcji? Oni nie zdemontowali tych tabl...

źródło: 135ac3a3e24c26582436b0a587f86cf17357f891e2605e7476afd4a49d168dff

Pobierz
@Kryspin013: ehh, dali tylko paliwo pisowskiej patologi spod znaku żołnierzy wyklętych. A mogli napisać że robią remont albo przenoszą tablice w bardziej godne miejsce, bo z tego co kojarzę to budynek z historią.


@JacekBalcerzak: tak, z drugiej strony pisiory się do wszystkiego #!$%@?ą więc co za różnica? Na końcu i tak wychodzi, że tylko się sami ośmieszają xD

@Normie_Lurker: @Kryspin013 takie chłopy to są od wykonywania poleceń, ja również
@Kryspin013: Tzn. Że funkcjonowało wiele wersji kotwicy jak na załaczonym zdjęciu i ta Bakiewicza w niczym nie odbiega od tych malowanych za okupacji. Ze wszystkich powodów do wyśmiania tego trola wybrałeś najgłupszy i w sumie jedyny nieprawdziwy ¯\(ツ)/¯


@Towarzysz_Moskvin: O panie typie. Ty chyba nie zrozumiałeś, o co chodzi w tym wpisie.

W skrócie. Potocznie "kotwica" odnosi się do charakterystycznego kształtu litery P nad literą W oznaczające Polskę Walczącą, a
@Jasper666: W każdym z wyjatkiem spodu bruszka P? Tu masz jeszcze bardziej podobny.

A teraz twoja kolej gdzie te dwa z epoki przypominaja ten “oficjalny” TM?

Szkoda że nie ma już ludzi ze zdjęć bo zapewne byś im wyjaśnił że nie dość że łamali prawa autorskie, nie umieli malować to jeszcze pewnie tylko hakenkreuzy umieli rysować ()
Towarzysz_Moskvin - @Jasper666: W każdym z wyjatkiem spodu bruszka P? Tu masz jeszcze...

źródło: 396C9B7A-D4BC-4EA2-B1F8-DFDFB542E312

Pobierz