Wpis z mikrobloga

#gielda game plan na dziś: DAX ostatnim tchnieniem po starcie sesji atakuje ATH , szybka pompa przez pierwszą godzinę a później po 10 sesja odwrotu i finalnie liczę na wyjście z konsoli dołem. Trigger pod to będzie następny tydzień tj PKB Niemiec.

DAX dzis

  • ATH i dzida wyzej 17.2% (5)
  • Boczniak 10.3% (3)
  • ATH i zwała 31.0% (9)
  • Dzida w dòł 41.4% (12)

Oddanych głosów: 29

  • 15
@Tytyka myślę że nadchodzi kulminacyjny moment w przyszłym tyg fed i pkb. Niemcy są w recesji a DAX na ATH ? Może to jest pułapka na byki i wytłuczenie shortow po czym szybka zwala. Ja tak czy siak niedźwiedzio gram i tylko shorty próbuje
@Tytyka: jezeli mialbym wgl zalozyc radykalny plan i jakby chcieli prezent zrobic to zgaszenie dzis calej tygodniowki bylo by bardzo ciekawym twistem :D ale to jest jakies 1,5% spadku a nie pamietam kiedy DAX spadl wiecej niz 1% w 1 dzien ( ͡° ͜ʖ ͡°) szybko patrzac to 3 stycznia tego roku a tak to chyba ostatnio w pazdzierniku zeszlego roku tak wiec na to nie ma
@programistalvlhard:
Jak nie wiesz w którą stone pójdzie to moge ci dać swój portfel...Jak ja kupuje Lke to bierzesz Ske to zarobisz :) Dostęp do mojego antyportfela 1zł miesiecznie :D.. Jestem przykładem jak nie wybierać kierunku który daje kesz :)
@Frank_Parker podałem jako przykład, nie mam żadnej niemieckiej spółki w portfelu, ale skoro masz Adidasa, to pewnie zaglądasz do sprawozdań i możesz się podzielić info, jaki procent ich sprzedaży to Niemcy, a jaki reszta świata
@Frank_Parker a mi, ze wykopki myślą, ze jak jest gorzej u Niemca, to się to przekłada 1:1 na DAX40 i shortuja ten indeks, a to gówno prawda, bo większość spółek z tego indeksu, gro swoich przychodów ma poza granicami kraju, Adidasa rzuciłem jako przykład, ze ich produkty są ceniona marka na całym świecie i tam się tez sprzedają, a nie jak na naszym W20, gdzie spółki typu Dino, PZU itd praktycznie wszystko