Wpis z mikrobloga

@whatsup666: nie miej pretensji do starych zmanipulowanych ludzi. Miej pretensje do politycznych sprzedawców garnków którzy za nasze pieniądze tępą łopatą wpajali w tych ludziach strach przed wszystkim co obce i nowe. Ich wola walki o przyszłość jest godna podziwu, po prostu zostały narzucone im klapki na oczy i wsadzone szpady w dłoń. Oni wierzą w starego kaznodzieję mlaskającego o niemieckich agentach i rychłym końcu Polski.
@whatsup666: dlatego na karcie do głosowania powinno byc pytanie testowe zamkniętego wyboru. Dosłownie coś w stylu:
"2+2= odpowiedzi: a2 b3 c5 d4"
"Zaznacz imię aktualnego prezydenta: Andrzej, Tusk, Jan Paweł 2, Bronisław"
"Jaki jest wiek emerytalny dla mężczyzn"
"Czy graniczymy z Chinami tak/nie"
"Jaka jest stawka VAT"
Itd
Wygenerować 5 takich elementarnych pytań, wydrukować na każdej karcie losowo po jednym.
Można nawet podać odpowiedzi w telewizji ale i tak jestem pewien
@jamajskikanion głupoty piszesz i tyle. Dlaczego 2+2, a nie rozwiązanie funkcji czy całki?
Jaka jest stawka VAT na co? Bo widzę że pytań nie umiesz nawet formułować, a chcesz ograniczać prawa wyborcze innym ludziom.

Winni są politycy i gadające mordy z tv, które polaryzują społeczeństwo.
@dizzydom: 2+2 bo poziom ma być minimalny bo sprawdzac to ma czy osoba ma minimalny poziom świadomości a niekoniecznie wiedzę.

Faktycznie pytanie o VAT starałem się zabardzo uprościć i zgubił się w nim sens. Tak samo w pytaniu o wiek emerytalny możnaby dywagować że może być niższy. Z resztą te dwa pytania ogólnie są zbyt trudne i zostałbym przy totalnych oczywistosciach.
@jamajskikanion: @dr3vil tak właśnie kolega wyżej zwrócił na to uwagę i faktycznie to pytanie jest zle (co gorsza przyznaje się że pisząc je wiedziałem ze nie jest do końca poprawnie zadane ale nie chciałem utrudniać uszczegolawianiem o którą stawkę chodzi więc chyba poprostu jestem idiotą i odpadłem na wlasnym teście xd ( ͡° ͜ʖ ͡°))