Wpis z mikrobloga

@thewickerman88: myślałem ze żartujesz ale sprawdziłem XDD ładną ktoś fabrykę pieniędzy otworzył xd. Już 100x bardziej wolałbym spinnakera niż takie pół oficjalne niewiadomo co.
Nie płacisz za jakość, marki też nie masz i konczysz z plastikowym zegarkiem odpustowej jakości za 2k xddd to już nawet DW wygrywa bo chociaż nie jest defacto zalegalizowana podróba xd
@jamajskikanion: bo to panie jest akcja marketingowa skierowana do zachodniego bogatego odbiorcy. Kupi sobie plastikowe gówno na fali mody marketingu i reklamy, ponosi dopóki nie rozwali i kupi oryginał bo go stać. U nas ludzie kręcą nosem bo za tą samą kasę kupią sobie dobrego japońca albo chinola a na forach zegarkowych ci z zachodu się cieszą że taniutki kolorowy swatch na wakacje co wygląda jak omega.
Jak zobaczyli że z
@jamajskikanion: miałem sporo zegarków w swojej historii i ostatnio podkusiło mnie żeby kupić nowego seamastera. Jakież było moje zdziwienie gdy natrafiłem w moim egzemplarzu na krzywo nałożone indeksy na godzinie 12, zegarek miał problem z farbą na bezelu i jak sprawdzałem na chrono24 to co drugi tak miał, popsuł się datownik (częsta usterka cal8800), luz na bransolecie między uszami. Wcześniej miałem poprzedniego smpc to po tygodniu miałem zepsute zapięcie. Fois mi
@chiefeng: z tym faktycznie nie miałem nigdy nie problemu oprócz tego zapięcia, ale to było do przełknięcia, bo wymienili na nowe i było dobrze. Kiedyś może mieli lepszą qc.