Wpis z mikrobloga

@dam2k01 #!$%@? mnie obchodzi że jesteś na dnie i nic z tym nie robisz, ale nie ciągnij innych na dno ze sobą, bo jesteś zwyklym śmieciem w takim przypadku
@dam2k01: to akurat nie jest trudne do odgadniecia po tym co piszesz :D Mozesz sie pochwalic czym sie zajmujesz w zyciu. Jakas pasja? hobby? Poznajesz ludzi zeby nie czuc sie samotny?
@pezot: z pasji to na rowerze jeżdżę teraz mało ale kiedyś więcej, lubię też grac w gierki wieloosobowe. Chodzę na studia dzienne i nikogo nie poznałem do tej pory kto byłby jakos specjalnie zainteresowany znajomościa
@dam2k01: Rozumiem że zalezy ci na poznaniu znajomych? Duzo osób na tym tagu narzeka ze nie ma znajomych (przez morde,wzrost, charakter itp) Czemu nie chcecie sie spotkac razem? W gronie przegrywów ktorzy beda was rozumieli i nie beda was oceniac po wygladzie?
@pezot: no super porade dales, jak jestes samotny to spotkaj sie z innymi spierdoksami bro, fajna ale nie dawaj juz więcej. Problem samotności rozwiązany jednym prostym ruchem
@dam2k01: Napisz czemu to jest zla porada. Rozlozmy to na czynniki pierwsze: wiesz ze jestes troche "inny" i nie idą ci relacje miedzyludzkie, wiesz ze nie dogadujesz sie z "normikami" a mimo to probojesz sie z nimi zaprzyjaznic (studia itp) moze w takim razie szukasz w zlym miejscu? Co jest zlego w spotkaniu sie z ludzmi o podobnym swiatopoglądzie i o podobnych problemach?
@dam2k01: Bo tak narzekasz biedaczku, jaki ty biedny jestes, i jeszcze jestes strasznie toksyczny w stosunku do innych, chce ci pomoc, tylko coraz bardziej mi sie wydaje ze jestes smieciem z wyboru :D