Wpis z mikrobloga

  • 0
@parov_stelar: to za 3x op tak? Tak z centrummarihuany korzystalem 2 razy i z zadnych innych klinik poki co nie i raczej nie zamierzam jak mam sprawdzona, zreszta i tak mam zamiar powoli odchodzic od trawki ale nie calkowicie ;p
@CyCu1337 tak za 3 opakowania. To możesz dać znać czy Ci dali na 15g. Bo kiedyś to były opinie o tym centrummarihuany, że to "recpetomat" I wystawiają na jedno opakowanie, ale nie wiem czy coś się zmieniło.
  • 1
@parov_stelar: hmm za pierwszym razem wystawili mi recepte na ziolo ktorego nie bylo wcale w zadnej aptece w pl to poprosilem zeby mi zmienili na s-lab bo akurat mieli i w sumie po paru min nowa recepta wpadla, chociaz na same recepty bywa ze dlugo sie czeka bo pierwsza dostalem po jakis 2-3h a druga dopiero w niedziele a zamawialem sobota wieczor
  • 1
@parov_stelar: no dziendobry, odnosnie twojego pytania, chcialem 3x opakowania po 5g jedno, dala mi pojedyncza recepte na 10g i powiedziala ze po kolejna mam za tydzien sie usmiechnac :D i wgle pierwszy raz do mnie oddzwonil "lekarz" ktorym okazala sie jakas starsza ukrainka xD Powiedziala tylko ze zaznajomiła sie z formularzem i pytala kiedy ostatnio kupowalem recepte, po minucie kodzik wlecial ;)