Wpis z mikrobloga

#kradziez #gdzietulogika #auto #bmw

Siema ( ͡ ͜ʖ ͡)

Was jest was i wiecie wszystko !
Może mi pomożecie, bo życie się na mnie zesr***.
Śmiały nicpoń okradł pod moją pracą dwa samochody w tym mój, zwędził mi aparat za 16k, który był pod fotelem przykryty kocem, no i auto stało beze mnie raptem 10min, bo poszłam po klucz do garażu.
Nie mialam AC.
Nie był to mój aparat, tylko znajomego.
Zostawil go u mnie.
Prosił bym tego dnia go wzięła do pracy i by odebrał.

TU WCHODZI AFERKA.

Gdy byłam na policji składać zeznanie to znajomy się nagle pojawił powiedziec, że w pokrowcu na aparat był pierścionek zaręczynowy babci za 15k i 200dolarow.
Przez telefon jakoś jak go informowalam o zdarzeniu NIC o tym nie wspomniał, tyle że przejściówka i extra bateria była.

Wymyśla?
Chce odszkodowanie(myśli że mam AC)?
Ktoś miał kiedyś obrabowane auto ?
Czy i tak nie mając AC mam dzwonić do ubezpieczyciela?
Czy myślicie, że to moja wina 100% ? mam mu oddać hajs za aparat ?
Czy może jednak odpowiedzialność jest po jego stronie ?
A może 50/50?
()
  • 8
  • Odpowiedz
@Deafpoetry Nie znam się, ale się wypowiem. W pompkę może cię pocałować wg mnie. Skoro zostawił aparat, a nie pożyczałaś go to nie jesteś za niego odpowiedzialna. Kradzieże się zdarzają. Ty możesz co najwyżej wspomnieć na milicji,, że wg niego były tam fanty o takiej wartości.
  • Odpowiedz
  • 0
@WykopanyDzon: no jak jedno auto okradł to poszedł do drugiego i jak już miał passę i widział że coś jest dziwnie pod fotelem to zaryzykował i trafił jackpota.

Sprawdza już jest rozpoznany przez policję, tylko co muszą go znaleźć i zawinąć.
  • Odpowiedz
  • 0
policjant przy zeznaniach jak usłyszał że jakiś pierścionek tam był za 15k to już pytał o rachunki, zdjęcie itd no oczywiście nie ma, nie ma bo to z dziada na pradziada
  • Odpowiedz
@Deafpoetry: Złodziej wiedział o aparacie. Włam do drugiego samochodu był dla niepoznaki. Milicja powinna przetrzepać tego twojego znajomego.

Kto, w celu uzyskania odszkodowania z tytułu umowy ubezpieczenia, powoduje zdarzenie będące podstawą do wypłaty takiego odszkodowania, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  • Odpowiedz