Wpis z mikrobloga

@Rebeliant: Nie wrzucaliśmy czegoś poniżej? Generalnie, jeśli go masz to INT SS4 Goku na Leada, Agl LR Frieza, Teq SSJ Goku, GoBros mogą dać radę, TEQ Piccolo, PHY Beasthan. Jakie masz karty? Zazwyczaj jak mi nie idzie bazuję na tym, co Truth robi na no item.
lux666 - @Rebeliant: Nie wrzucaliśmy czegoś poniżej? Generalnie, jeśli go masz to INT...
No to może Broly albo SS4 Goku na Leada (trzeba potestować, pewnie z itemami sobie poradzisz, Teq Goku, Piccolo, AGL Gohan, Agl GF, bo nie masz za bardzo na slot1 poza Piccolo, nie wiem jak Cell by sobie poradził, zawsze to leczenie, AGL Goku&Vegeta.
@Rebeliant: Imo jak no item nie przejdziesz Str Omegi to nie ma sensu i trzeba resetować, czasami są takie razy, że leży się od samego początku. Też dobrze na pierwszej fazie nie zadać dużo dmg żeby podbić karty jak Piccolo, dać się nastackować. Po prostu za którymś razem siądzie, jak widzisz, że notorycznie giniesz przez konkretną kartę to podmieniaj pojedynczo.
@Rebeliant miałem ten sam problem za 100 razem poszło, Vegeta transform na lidera, Piccolo Teq, Gohan Agl, Goku Kai, Siostry Agl i Gohan phy. Najważniejsze z czego zdałem sobie sprawę pod koniec prób to nastakować Vegete. A fazę giga Piccolo użyłem na str. no i oczywiście jeden item na str fazie drugi na int. I w sumie sub lidera Ssj4 zamieniłem odrazu jak się dało.