Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@fishery @fishery myślałam nad s24 pro ale nie do końca podoba mi się, że to odgrzewany kotlet. Mimo, że komentują że jak ktoś nie ma Samsunga to warto..
S23 to chyba problem ma z aparatem? Więc wtedy ultra?
@VIXEN0: S23 plus ma lepszy proc niż s24 plus. Problem z banana blur występuje tylko przy fotografowaniu tekstu.
Co do s23u to osobiście używam obecnie. Spory klocek ale jak dla mnie bez wad. Byłem wczoraj pomacać s24u i pozostanę przy s23u. Galaxy ai i tak dostane tak więc szkoda 1200€ wywalać.
@VIXEN0: Zależy co uważasz za lepszy. Wszystko jest kwestią potrzeb. Mam samsung flip i robiąc "codziennie " zdjęcia typu kotek, osoba, roślinka nie zauważam różnicy. Jednak zoom, słabe oswietlenie i ultra pokazuje za co się zapłaciło. Jeśli masz kasę bierz ultra.
via Android
  • 1
@fishery kupiłam ultra s23.. Mega szybki i mega fajny telefon. Widać od razu różnicę w synchronizacji z zegarkiem. Nie ma co porównywać... Dziękuję bardzo za pomoc przy wyborze.
@VIXEN0: Radochy z uzywania. Też zostaję na chwilę obecną przy s23u. Zazwyczaj bralem co generację ale tym razem poczekam do s25.
Ps: Pobierz Good lock z sklepu samsunga.