Wpis z mikrobloga

Czemu Stanowski myśli że to ich partnerstwo jest największe na polskim YT.
Taki Friz/Ekipa z Koralem pewnie przebija go kilkunastokrotnie.
Ciekaw jestem w ogóle jakie oni będą mieli liczby tak za 3-4 miesiące.
Na Kanale Sportowym też część materiałów nawet w najlepszym ich czasie miało 20-30k wyświetleń. Bo ludzi nie obchodził np Tenis czy Koszykówka. Tu może być podobnie. Taki Tomasz Raczek recenzent filmów/seriali, starsze osoby go znają ale czy młodzi będą woleli oglądać jakiegoś dziadka co recenzuje rzeczy na netflixie które ich nie interesują za bardzo? Na swoim kanale robi tak 20-50k wyświetleń.
Mimo wszystko na pewno brakuje takiego kanału commentery na wszystkie tematy na polskim YT tylko czy rzeczywiście zarobi to aż tyle i czy utrzyma hype Stanowskiego.
Stanowski przed KS był mega #!$%@? w necie. Nabił mocno fame Janoszek a teraz pewnie jeszcze nabije trochę wyświetleń Caroline Derpieński.
Ja np nie subuję kanałów które #!$%@?ą kilka filmów dziennie. KS odsubowałem bardzo szybko po tym jak mi #!$%@? zakładkę z Subami.
Jeszcze ten Zaorski XD Stanowski się w niezłą minę #!$%@? z nim
#kanalsportowy #kanalzero
  • 5
@MrBeast: No ale tam raczej nie chodzi, żeby każdy filmik miał po kilka mln wyświetleń.
Pewnie programy Raczka, Mellera czy Zielke będą miały po kilkadziesiąt, czasem może kilkaset tysięcy wyświetleń.

Tam na pewno filmików będzie mnóstwo, i razem wyświetleń kanał będzie miał w cholerę
@MrBeast: myślę że target sprzedaży dla 8 latków może być mniej warty niż dla najcenniejszej grupy konsumenckiej czyli mężczyzn 20-45 lat. nawet gdy ten pierwszy jest znacząco wyższy. Zobacz ile kosztuje reklama jakiegos lexusa w tv a jaka klocków kobi czy innych zabawek. Taki Roger Federer kilkukrotnie więcej zarabiał z jednej pojedynczej reklamy niż Ronaldo nawet jeśli trafił do kilkunastokrotnie mniejszej grupy odbiorców i ma o tyle mniejszą rozpoznawalność
  • 0
@ziko100: Nie zgodzę się trochę, taki Lewandowski rozmienia się na drobne i reklamuje mnóstwo rzeczy, nawet największe gówno za małe pieniądze.
Friz z Ekipą na lodach zarobili kilkadziesiąt baniek. Ta współpraca jest zdecydowanie największa na polskim YT