Wpis z mikrobloga

#przegryw pamietajcie ze wyjezdzanie do wojewodzkiego zeby wynajmowac pokoj albo kawalerke z mysla ze kogos tam poznacie czy zaczniecie zyc "miastowo " to zwykly cope jest jak jestes chadem to mozesz na wsi mieszkac u starych to laska ci konca polski pociagiem przyjdzie na peklowanie
  • 31
  • Odpowiedz
@Tomaszx1994: mogłem zaruchać, ale to był straszny szon, bałem się że złapię syfa. Chłopie to była taka #!$%@?, że jak jej powiedziałem że ja lubię tylko anal - specjalnie, żeby się #!$%@?ła, to mi odpowiedziała że nie ma problemu
  • Odpowiedz
pamietajcie ze wyjezdzanie do wojewodzkiego zeby wynajmowac pokoj albo kawalerke z mysla ze kogos tam poznacie czy zaczniecie zyc "miastowo " to zwykly cope


@Tomaszx1994: cope to jest myślenie, że mieszkając ze starymi będziesz kiedykolwiek normalnie żyć jak dorosły człowiek.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bover: ze robie co chce i kiedy chcei nie mam kaganca mentalnego na sonie i nie dalem sobie wmowic ze cos wypada bo tak robi kazdy moge wylozyc becel i rucham co chce praktycznie bez robienia z siebie pajaca dla mnie liczy sie rodzina a je jakies zycie towarzyskie z normikami
  • Odpowiedz