Wpis z mikrobloga

Por. Powałka: "Ukraiński żołnierz ujawnia, dlaczego Ukraińcy nie chcą walczyć za swój kraj..",

Ps. Odcinek do oglądnięcia z przymrużeniem oczu, bo gdyby to było wszystko prawda, myślę że na ukrainie już dawno zdarzył by się pucz... ¯_(ツ)_/¯

#ukraina #wojna #rosja
Kumpel19 - Por. Powałka: "Ukraiński żołnierz ujawnia, dlaczego Ukraińcy nie chcą walc...
  • 8
  • Odpowiedz
@Kumpel19 miałem go kiedyś zasubskrybowanego ale po czasie tak jak w przypadku Mariusza Max Kolonko usunąłem subskrypcję. Końcem nosa czuję, że gościowi zaczyna peron odjeżdżać.
  • Odpowiedz
@Kumpel19: Powałka to ruski aktyw, zadanie dla ABW. Już płakał że ruskie onuce są wyłapywane i jego też to czeka, a on tylko mówi jak jest jak Max Kolonko. Weź nie wrzucaj tego typie.
  • Odpowiedz
. Ogol ie to mitoman jest który był słabym żołnierzem.


@owsikalfred: Przypominam że ten gość sam kiedyś przyznał, że uczestniczył w głównych corocznych manewrach poligonowych pod wpływem alkoholu. W rezultacie w ich trakcie zasnął a dowodzony przez niego pododdział zmechu zgubił drogę i nie wykonał powierzonego zadania.
Tak dla mniej zorientowanych. Główne coroczne ćwiczenia poligonowe są dla poszczególnych jednostek WP i służących w nich żołnierzy mniej więcej tym czym egzaminy/sesja dla
  • Odpowiedz