Wpis z mikrobloga

Podsumowując oświadczenia PRIME MMA opublikowane na ich social mediach:
- niezależni sędziowie uznali, że zwycięzcą pojedynku Paweł Jóźwiak vs. Jacek Murański jest ten pierwszy
- Paweł Jóźwiak ostatecznie wycofał protest złożony chwilę po ostatniej gali, która odbyła się trzynastego stycznia
- Jacek Murański pozostaje oficjalnym wygranym tego pojedynku
- PRIME stwierdza, że dla nich triumfatorem jest Jóźwiak, a na dodatek jest podwójny wygranym ze względu na wycofanie protestu

I wszystko jasne. Czego nie rozumiesz wykopku?

#famemma
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Potifara: wydawało się, że już nic w tym miesiącu nie przebije fikołka Rogozińskiego, który stwierdził, że Wrzosek nie kłamał mówiąc, że nie ma dziecka na rękach, bo trzymał je jedną ręką, ale tu jest potrójne salto
  • Odpowiedz
Jóźwiak. Wierzyłem w Ciebie. Postawiłem pieniądze i za tą wiarę mam teraz kilkaset złotych na minusie. Powinnienneś mieć jakieś morale i szanować ludzi, którzy szanują Ciebie. Nie wrócę już do fortuny, nigdy.
  • Odpowiedz
@Potifara: "na dodatek jest podwójny wygranym ze względu na wycofanie protestu" Większego idoty z niego nie mogli zrobić. I ze wszystkich, którzy na niego stawiali pieniądze. Nigdy więcej PRIME, nigdy więcej FORTUNA. Hańba i oszustwo.
  • Odpowiedz