Wpis z mikrobloga

Ale z panem Januszem to ma być grzybobranie a nie tylko towarzystwo ( ͡º ͜ʖ͡º)


@badreligion66: Tu też ma być zwiedzanie i kolacja. Jakbyś oderwał oczy od dekoltu, to może byś doczytał. ;)

swego czasu wysoko były licytowane kolacje z Makłowiczem. I nie, on nie gotował tylko jadł :)


@Anakee: Trzeba było dla niego jeszcze gotować?! Krakusy to mają tupet. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
To trzeba mieć #!$%@? ego, żeby proponować swoje towarzystwo.


@kuroszczur: Z twojej perspektywy może tak, ale nie każdy ma tak niską samoocenę. Aukcje startują od złotówki, więc nie wiem o #!$%@? ci chodzi szczerze mówiąc.
  • Odpowiedz
@kuroszczur: Z twojej perspektywy może tak, ale nie każdy ma tak niską samoocenę. Aukcje startują od złotówki, więc nie wiem o #!$%@? ci chodzi szczerze mówiąc.


@matt-pitt: O to, że trzeba nie mieć szacunku do samego siebie żeby iść na kolację z politykiem, niezależnie z jakiej opcji. Każdy z nich KAŻDY szuka tylko pomysłu jak uprzykrzyć ci życie.
  • Odpowiedz
@matt-pitt: Ty masz 10 lat i wierzysz, że obchodzisz jakiegoś polityka, jeszcze z betonowej partii? XD Przecież ta laska sobie cykała foty w kampanii z panią prezydent, która została skazana, mało tego uchodziła za Łodziankę a nikt jej nawet tam nie zna.
  • Odpowiedz
@Mistborn: To nadal nie jest równoznaczne z tym że "każdy z nich KAŻDY szuka tylko pomysłu jak uprzykrzyć ci życie". Najpierw jebnąłeś jakimś durnym sloganem, który wyśmiałem, a teraz kręcisz na około tematu. Najpierw myśl potem pisz, to nie będzie takich problemów.
  • Odpowiedz
każdy z nich KAŻDY szuka tylko pomysłu jak uprzykrzyć ci życie


@matt-pitt: Przecież powiedziałem prawdę, nawet jeśli poseł nie wymyśla postulatu to w 99% popiera postulat swojego ugrupowania, szkodliwy postulat, który uprzykrzy życie.
  • Odpowiedz