Wpis z mikrobloga

@Dominek: Ten Poznań to serio jest wykastrowany. Żeby jacyś #!$%@? gówniarze 12-15 letni zaczepiali ludzi xDD Przecież takiego gnoja to zabijasz na hita z bara, a co dopiero dać się takiemu okraść.
  • Odpowiedz
  • 524
@bezprzypau no to dotknij takiego gówniarza, a potem to ty będziesz miał przesrane, bo dzieciaka bijesz. Albo otoczy cię banda takich nabuzowanych małolatów, wystarczy że jeden będzie miał nóż i nieszczęście gotowe. Weź pod uwagę, że nawet taki 15-latek może być wyrośnięty, mieć krzepę dorosłego faceta i zrobić krzywdę, a co dopiero cała banda takich, która upatrzyła sobie kogoś na ofiarę. Też nie każda dorosła osoba ma ochotę i siłę się z
  • Odpowiedz
@Mtsen: To jest po prostu kolejna odrealniona fantazja wykopowa obok tej, że w szkole jest się bezkarnym i jak ktoś zaczepia na korytarzu to trzeba walić bez oglądania się nawet jak się nie potrafi.
  • Odpowiedz
no to dotknij takiego gówniarza, a potem to ty będziesz miał przesrane, bo dzieciaka bijesz


@Mtsen: No i co? Zamkną mnie, bo broniłem się przed rozbojem? Leci taki do ciebie z łapami, to nie możesz się bronić? Serio, nie wiem, jak wygląda ta kwestia w sprawie nieletnich. Nie mówię o tym, żeby zaraz jakichś bachorów katować, tylko o zwykłym wytarganiu za ucho.

Albo otoczy cię banda takich nabuzowanych małolatów, wystarczy że
  • Odpowiedz
@bezprzypau Oni chodzą w dużych grupach, zaczepisz jednego to cię zleją bo jest ich więcej, a gowniarze nie znają granic i jeszcze cię zabiją. Dostaną kuratora do 18stki a ty będziesz 2m pod ziemią.
  • Odpowiedz
w szkole jest się bezkarnym


@AustinTarrou: a nie jest się? Ze dwa lata temu było głośno na wykopie o sytuacji, gdzie jedna z uczennic popełniła samobójstwo, bo jakaś tam grupka w klasie ją prześladowała, i co? Gówno. Co najwyżej małolaci zawiasy dostali. Albo sytuacje z tamtego roku, a to jakichś dwóch patusów zlało ojca koleżanki, a to "słynny" filmik z karyną, która napuściła spermiarzy na jakiegoś niewinnego chłopaka. Nikt żadnego wyroku
  • Odpowiedz
Żeby jacyś #!$%@? gówniarze 12-15 letni zaczepiali ludzi xDD Przecież takiego gnoja to zabijasz na hita z bara, a co dopiero dać się takiemu okraść.


@bezprzypau: jak cię oblezie kilkunastu jak piszą na relacjach to choćbyś się zesrał nie dasz rady
  • Odpowiedz
Nie chce mi się wierzyć, że po galerii chodzi banda 14 letnich braci bliźniaków Pudzianowskich


@bezprzypau: mnie dawno temu napadło 5-6 11-15 latków, jeden to nie problem ale razem mają 250kg, dopóki nie będziesz w takiej sytuacji to dalej możesz pisać teorię :-)
  • Odpowiedz
@bezprzypau: Jest różnica między ocenieniem sytuacji i odpowiednią reakcją, a rzucaniem się na ślepo, bo na wykopie tak napisali XD. Jestem w stanie bez problemu uwierzyć, że często samo postawienie się już załatwia sprawę, ale wielu patusów ma za sobą całą dzielnicę i jak ich ośmieszysz to następnego dnia przyjdą z całą ekipą pod szkołę. Do tego jeszcze dochodzą typowe sytuacje, gdzie jako nastolatek robi się coś bez zastanowienia, a po
  • Odpowiedz
@bezprzypau: masz rację! Zapraszamy do Poznania, pokaż nam jak się rozbija takich gnojków co chodzą grupą 20-30 osób (tak chodzą w takich bo widziałam. Pokaż jakie masz jaja, nie to co wykastrowany Poznań. Jest świetne połączenie bezpośrednie tramwajem z dworca głównego, dosłownie 10 minut także masz super lokalizację. @AustinTarrou @Satos @znikam5 @bruhh
  • Odpowiedz
@bezprzypau a biłeś się kiedyś w więcej niż jedną osobą na raz i w warunkach ulicznych? Ja miałem te nieprzyjemność konfrontować się z 3 i było turbo ciężko :/
  • Odpowiedz
@Euphor: a miałem wątpliwą przyjemność przejść przez coś takiego. Wracałem kiedyś z jakiejś domówki i doskoczyło do mnie dwóch dorosłych patusów. Na szczęście byłem większej postury, ale przyznam krwi dobrze mi napsuli. Ostatecznie nie udało im się mnie okraść, ale jakby ktoś nie wezwał policji, to mogłoby być cienko, bo już powoli opadałem z sił.

Powiem tak, pisałem tamten komentarz nie zdając sobie sprawy z tego, że tamci atakują aż w
  • Odpowiedz