Wpis z mikrobloga

Dobry, zastanawiam się nad kupnem meta quest 2, bo cena 300 euro za vr wydaje się już niezłą ceną.
1) Mam i lubię starego kinecta do xboxa360 ( bo ruch przy konsoli jest super), czy VR to aż taka duża różnica, czy jak po prostu chce się poruszać w domu, czy kinect byłby wystarczający? Byliśmy raz z firmy na vr to beat saber mi się spodobał bardzo, vr tennis też widzę na yt jest spoko i to są chyba głównie gry w które bym grał, bo za wiele ciekawych takich ruchowych to nie widzę?
2) Czy w te gry multi typu vr tennis można grać jak się ma spiracone?Bo z tego co czytam, można gierki piracić na oculusie dość prosto?

#vr #oculus #oculusquest #oculusquest2 #metaquest
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Można piracic dość prosto. Vrpirates Twoim przyjacielem.
Z ruchowych gier jest tego trochę, można się nieźle spocic. Zamiast beat saber zainteresuj się synth riders. Jeśli chodzi tenis jest i jest też stołowy bardzo dobry (też się można zmeczyc). Jest jeszcze boks czy inne gry walki a chyba najwięcej się namachalem przy hellsplit arena. Co do typowych workoutow to Les Mills bodycombat, daje w kość, 15 min I nie można złapać oddechu a
  • Odpowiedz
@Mysciak: Mam kinecta gdzieś w szafie jeszcze i cięzko to nawet porównywać. Zupełnia inny poziom imersji i dokładności. W queście się trochę bardziej morda poci, ale same gry są dużo, dużo fajniejsze.
  • Odpowiedz
  • 0
@diarrhoea: @krav
Dzięki, czyli faktycznie warto i lepsze od kinecta tak jak mi się wydawało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale kolego jakbym chciał wydać 2 razy tyle na sprzęt czy tam meta quest 3 to bym dał znać, 2 jest rozsądnie wyceniona więc jestem potencjalnie zainteresowany. Na pewno nie zainteresowałbym się sprzętem gdyby była tylko wersja za 2,5 koła za taką zabawkę, a te 1300
  • Odpowiedz
  • 0
Używane Quest 2 latają na OLX w super stanie za 800/900zł więc można taniej.


@Raffael:
O faktycznie, niezły pomysł. Bo pewnie właśnie ludzie kupili, pograli kilka razy i odłożyli. Tylko nie mogę coś znaleźć tego typu ofert co mówisz, tylko po około tysiąc około najtaniej
  • Odpowiedz
Ale kolego jakbym chciał wydać 2 razy tyle na sprzęt czy tam meta quest 3 to bym dał znać


@Mysciak: no to kolego używka questa 2, bo nowej to sie w ogole teraz nie oplaca kupowac
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@krav
Tak właśnie zrobiłem, udało mi się na olx kupić za 850 +30zl wysyłka i opłaty serwisowe. Mam nadzieję, że mnie nie oscamuja ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mysciak: jak chcesz się ruszać to polecam Pistol Whip, różowa miała po krótkiej sesji zakwasy przez dwa dni xD
No i to jest coś kompletnie innego od kinecta
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@salanderek
Mniej, ale tennis dalej sztos żeby pyknac. Beat saber jak mi się trochę przejadł to też elegancki. Z raz/dwa w tygodniu dalej w ping ponga grywam
  • Odpowiedz