Wpis z mikrobloga

Na jednej z autostopowych grup Julki opowiadają swoje "peyebane" historie z podróży. Większość z nich przypomina mi ten lewacki motyw gdzie zabraniają chłopom wracać obraną drogą do domu jak przed nimi idzie jakaś Julka bo się może bać.

Bohaterka screena jest w szoku że jakiś chłop koło niej przeszedł i śmiał się na nią spojrzeć. W popłochu zaczęła uciekać i chciała szukać schronienia w jego stróżówce. Okazało się że gościu jest dróżnikiem a Juleczki wbiły mu się na rewir a potem chciały wbić na kwadrat xDDD. Zwiedziłem trochę świata autostopem i po drodze poznałem też autostopowiczki z innych krajów jednak nasze witaminki to jest już wyższy poziom odklejenia.

#bekazrozowychpaskow #bekazlewactwa #p0lka #autostop
walokid - Na jednej z autostopowych grup Julki opowiadają swoje "peyebane" historie z...

źródło: zesranie2

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 13
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: one się niestety nawzajem nakręcają. Kiedyś wracałem z klubów o 4:00 i miałem rozładowany telefon. Z naprzeciwka, drugą stroną chodnika szła jakaś Julka. Chciałem podejść i się zapytać, która godzina żebym na rozkładzie jazdy mógł sobie obczaić jakiś na najbliższy nocny autobus. Julka obróciła się na pięcie i zaczęła uciekać w drugą stronę
  • Odpowiedz
@walokid: Sam kiedyś byłem uczestnikiem podobnej sytuacji. Szedłem sobie nocą do domu, a przede mną szła jakaś laska - taka gdzieś w moim wieku - i byliśmy na ulicy tylko we dwójkę. Byłem dość daleko za nią, ale z racji tego, że ja naturalne szybko chodzę, to ją szybko zacząłem doganiać. Co parę sekund lekko odwracała głowę, a gdy w końcu ją dogoniłem i byłem tuż za nią, to się mocno
  • Odpowiedz
@Vanset123: @walokid Bo z dziewczętami teraz jest tak, że chcą się bawić na całego - if you know what I mean - ale boją się choćby najmniejszych konsekwencji. Takie wychuchane córeczki tatusia. I nawet je rozumiem, ale zabawne jest to, że są tak nakręcone na tym punkcie. Moja była też kiedyś wmawiała, że to nie ma znaczenia, gdzie chodzi i jak się ubiera, bo to nie zmienia tego, że ona jest
  • Odpowiedz
  • 11
Bo kobieta ma być nietykalna


@Jocqelt: każdy człowiek ma prawo nietykalności cielesnej, nie tylko kobieta. Ale jak facet pójdzie ubrany w barwy lecha do sektora kibiców legi to nazwą go idiotą. W przypadku kobiet pakujących się w kłopoty to nie działa. One będą ofiarami patriarchatu
  • Odpowiedz
@walokid: Po pierwsze w tym poście masz historie nie tylko juleczek ale też zwykłych ziomków których takie sytuacje dotykały. Po drugie to normalne że w podróży (zwłaszcza autostopem), daleko od domu w innym kraju musisz być wyczulony na dziwne akcje. Sama "juleczka" dodaje że ta historia nie jest jakaś straszna tylko po prostu dziwne uczucie gdzie nie jest w stanie zakwaliwikować tej sytuacji czy to zagrożenie czy nie
  • Odpowiedz
  • 1
daleko od domu w innym kraju musisz być wyczulony na dziwne


@0macias0: oczywiście. Był typ co napisał że mu gnata do głowy przystawili. I to jest niebezpieczna i dziwna akcja. A Juleczki jak zwykle się zesrały po ktoś na nie spojrzał
  • Odpowiedz
@walokid: No chłopie, wyjdź z domu idź do lasu rozbij namiot i zobacz osobę która stoi i się na ciebie gapi. Sytuacja creepy w #!$%@?, normalni ludzie tak nie robią. Nie wiesz co się może wydarzyć, a ludzie potrafią być #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 2
@0macias0: chłopie. Ja podróżowałem stopem i spałem na dziko także wiem jak to wygląda. Creepy nie jest jak ktoś się zainteresuje jakimiś dziwolongami co jest na jego terenie i nie wiadomo co tam robią. Ale takie akcje jak one odwalają juz tak
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.