Wpis z mikrobloga

Przymierzam się do zakupu nowego Thinkpada. Miałem już T42, T420, teraz używam T480s. Zastanawiam się nad T14s 2 generacji. Chciałbym, żeby laptop posłużył mi 3 do 5 lat. Najlepiej żeby był nowy, budżet jest dość elastyczny. Nie chcę pakować się w coś najnowszego żeby nie kosztował 6k+, z drugiej strony najlepsza byłaby nówka a nie jakiś ulep. T480s udało mi się kupić jako nowy "leżak", były już wtedy chyba pierwsze T14. Laptop wydaje się ok, nie ma żadnych dziwnych naklejek spolszczających, nie miałem też z nim żadnych problemów.

Gama laptopów Lenovo jest teraz szeroka i ja już dawno się w tym pogubiłem. Z przyzwyczajenia chcę kupić Thinkpada. Czy istnieje jakaś inna seria warta uwagi?

Wydaje mi się, że na allegro jest obecnie zalew różnych odnawianych laptopów sprzedawanych jako nowe. Czy możecie polecić coś sprawdzonego? Z allegro jest ten plus, że mogę sobie zakup rozłożyć na raty Pay'em. Co do sklepów ze sprzętem też nie jestem już na czasie. Kiedyś godne polecenia było morele i x-kom, jak jest z tym teraz?

#thinkpad #lenovo #pcmasterrace
  • 1