Wpis z mikrobloga

#kikiswiat ciekawe w którym poradniku youtubera Jasio wyczytał, że tak najlepiej prowadzić kanał, tj. najpierw nasrać masę gównianych filmów, które ogląda 10% subskrybentów a potem 3 miesiąca nie wrzucić nic xD
  • 6
  • Odpowiedz
@pietrek16: to on jest twórcą poradników, więc nie potrzebuje takiej wiedzy. Kiedy YT płaci najlepiej? W grudniu. To wtedy się właśnie robi urlop od YouTube'a... Ale pamiętaj, że on:
- uważa, że instalacja elektryczna zrobiona samemu na oko bez żadnych pomiarów i bez kontroli elektryka, bo to zbędny wydatek, to najlepsza rzecz na świecie i poleca to innym (jest to zakazane prawnie, bo prąd jednak może kogoś zabić),
- ma teraz
  • Odpowiedz
@NieoznaczonaReklama: sam zrobiłem instalacje elektryczną "na oko" i zrobiłem to lepiej niż wykwalifikowany elektryk, który był przede mną. Jednakże zanim się za to zabrałem co nieco poczytałem aby mieć przynajmniej wiedzę teoretyczną. Kupiłem też parę narzędzi co by nie odwalać fuszerki.
  • Odpowiedz
@pietrek16 według mnie to jedyne co mógł w tym przypadku zrobić, wystrzelał się z filmów z USA i teraz jest okres odtrutki, ludzie odpoczną i znów zaczną oglądać. Gdyby nawalał materiał z amerykańskich kibli w tempie odcinek tygodniowo bankowo mało kto by to wytrwał.
  • Odpowiedz