Wpis z mikrobloga

Dostałem 3 tygodnie zwolnienia po laserowej korekcji wady wzroku, dopiero 3 dzień a już dostaje na głowę.
Ochrona i siłownia to moje życie, bez tego nie daje rady ehh
Jeszcze jak by ciepło było, to bym wyszedł na spierdotripa albo rower a zimą to nie lubię, pozostaje samemu w chacie siedzieć ehh
I w dodatku za dużo z komputera nie mogę korzystać ehh
Słucham sobie jakieś podcasty
Na necie byłby słaby ze mnie zawodnik, zanudzilbym się ehh #przegryw
  • 34
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Co ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°) 12 tysięcy złotych Polskich () Ok. Okskar []
I jeszcze zabieg laserowy to już nawet nie Oskar a bananowy deweloper bananowych starych ()
  • Odpowiedz
mentalnosc niewolnika


@Tomaszx1994: sam jesteś niewolnik.

Op ma nie robić nic? Ma siedzieć na dupie i narzekać jak ty? Czy może lepiej jednak jest, jak pójdzie sobie na siłownię, która widocznie lubi?
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: Nie śmiej się z chłopa ehh moze i to prymitywne ale jak ktoś lubi , to chyba nic w tym złego ehh
Jeden jest mądry i sobie czyta książki fizjologiczne i jest zadowolony a drugi może i jest troglodytą ale jak ćwiczy to jest zadowolony bo to lubi ehh
A o to chyba w hobby chodzi żeby być zadowolonym ehh
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Ja dałem 6k ale to jest warte każdych pieniędzy. Nie wiem jakie są metody teraz, wtedy można było i za 2.5k zrobić oboje oczu ale to był taki laser nie laser z mniejszą dokładnością
  • Odpowiedz