Wpis z mikrobloga

Norman Parke jest zdecydowanie za. Denis Załęcki również. Różni to panów, że pierwszy jest gotowy, aby do oktagonu wejść już przy okazji FAME 20. Drugi natomiast nie zakłada takiego scenariusza i jeśli jakkolwiek miałoby dojść do takiego zestawienia, to nie teraz. Wyłącznie kwestie finansowe sprawiłyby, że 26-letni Torunianin dałby zielone światło w tym momencie. Federacja organizująca jubileuszowe wydarzenie wstępnie zorientowała się w możliwości zorganizowaniu takiego pojedynku. I w przeciwieństwie do Sylwestra Wardęgi, jeśli Załęcki otrzyma satysfakcjonującą go ofertę, to zaakceptuje takie starcie z byłym rywalem między innymi Mateusza Gamrota.

#famemma
  • 15
@Potifara: w Fame podoba mi się to o czym mówił też jakiś czas temu Boxdel, że chcą trzymać slota do gali na taki właśnie przypadek przy okazji organizacji każdego wydarzenia. Pojawi się ciekawe zestawienie na ostatnią chwilę - cyk na kartę. Nie pojawi się - dodajemy coś zapasowego lub zostawiamy jak jest
@Potifara: zła decyzja Denisa i ze sportowego i biznesowego punktu widzenia. Powinien zrobić sobie przerwę +6msc, dobrą formę przynajmniej wizualnie i grzać wielki powrót i wyjaśnianie frajerów. Teraz i na konfach będzie nijaki i przegra w słabym stylu.
@CeZ_: Margaret vs. Nikola, Natan vs. Polański, Natan vs. Denis i... trochę takich dodatkowych zestawień „na ostatnią" się zebrało od listopada. Oczywiście celowo pominąłem PRIME, bo musiałbym pół kartki z ostatniej gali tu wypisać.
@selflessness: Nie wiem, jakiej kwoty oczekuje Denis Załęcki. Możliwe, że będzie to coś zaporowego, bo jednak rywalem ma być Norman Parke, a i 26-latek wie, że FAME potrzebuje jeszcze przynajmniej jednego takiego dodatkowego zastrzyku mocniejszego zestawienia. Na ten moment z moich odczuć powiedziałbym, że się nie uda dograć tego pojedynku. Kwestia tego tak naprawdę jak bardzo będzie zależało federacji.
@LadyRaspberry: Nie mam takich wpływów. To już w geście federacji leży, co zadecydują i kogo wybiorą. I też na pewno teraz nie martwią się o tłumacza. Prędzej, czy takie zestawienie ostatecznie będzie tym czymś i czy je zorganizować. Chęci mogą być ze wszystkich stron, ale na tym może się zakończyć.