Wpis z mikrobloga

@WhiskeyIHaze: różnica między nami jest taka że ty jesteś bajronem, który pisze co mu tam dziecięca fantazja przyniesie na język. Ja za to pisze prawdę na twój temat cpunie XD boleć musi prawda skoro tak z całych sił się starasz XD próbuj dalej. Ja wyłączę Wykop i zapomnę o twoim istnieniu w ciągu 5 sekund a ty cpunem będziesz nadal xd
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: ale przecież ty sam przyznałeś się do bycia cpunem więc jakie projekcje XDDDD poczytaj sam co piszesz i nie zarzucaj ludziom tego co robisz sam. Sam tu siedzisz z #!$%@? w ręku i pocisz się żeby coś wymyśli a jedyne co potrafisz to #!$%@?ć jakieś dyrdymały wyssane z palca XD poczytaj więcej moich postów to dowiesz się że mam swoją firmę i nie muszę się przejmować zdaniem innych bo
  • Odpowiedz
@Zwyyrol bycie bi to nie wstyd, wiadomo ale nie mieszaj mnie w swoje zwyrolskie zabawy z kolegami. Jak tam lubicie sobie po pracy zrobić po lasce to bawcie się dobrze.
Patrzysz w lustro jak piszesz te wpisy? Twoje projekcje nadają się do leczenia u psychiatry xD
  • Odpowiedz
@diwad-abodzo kto tu kogo baituje. Chłop przegląda mój profil, piszę pod 5 wpisami to samo a ja sobie cisnę bekę.
Za to co teraz napisał, zgarnąlem od kumpla 200 pln bo nie wierzył, że po tym jak chłop się tak rozpisał jak mu napisze 'po szczekaj jeszcze' to on znowu się rozpisze.
@Zwyyrol pięknie robisz sztuczki dla Pana a Pan zgarnia nagrody. Może ci nawet kupię jakiś smakołyk? XD
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Dziwna rozrywka. Przejrzałem solidnie aktywność na profilu w.w jegomościa, i do takiego nawet bym nie powiedział jak rzekł Leszek Miller do Palikota, że pies Cię... bo to dla psa byłby mezalians.
  • Odpowiedz