Wpis z mikrobloga

@ptakdodo Cycolina liczyła na Crossa z dużym już kanałem Spidera, ale się przeliczył, kiedyś pająk pewnie na to nie zwracał uwagi, jak był dużo mniejszy, ale teraz szkoda mu "wizerunku". Nie oglądam go już ze 3 lata, albo lepiej, więc nie wiem co tam się dzieje u niego.
  • Odpowiedz
  • 7
Nie oglądam go już ze 3 lata,


@macoomba: Sporadycznie oglądam, z kobietą się zaręczył, kupił chatę w Tajlandii bodajże i włosy próbuje wyhodować na łepetynie

ale teraz szkoda mu "wizerunku"

Bo lucjan to trefny jest i jakikolwiek kontakt z nim, jest niewskazany.
  • Odpowiedz
@macoomba: Z ciekawości zajrzałem na Twój profil. Musisz się podszkolić w gramatyce. Poprawna wersja Twojej wypowiedzi:
"Cycolina liczyła na Crossa (co to za wyraz? dlaczego z dużej?) z dużym już kanałem Spidera (nie rozumiem wyrazu), ale się przeliczył, (tu kropka) kiedyś pająk pewnie na to nie zwracał uwagi, (jak już to kiedy był dużo mniejszy, przecinek dyskusyjny) jak był dużo mniejszy, (tu znów kropka) ale teraz szkoda mu "wizerunku". Nie
  • Odpowiedz
@lskx Ok, ale umiesz to napisać w zrozumiały sposób? To jakieś, mambo, jumbo babble. #!$%@?łeś się do jakiegoś wpisu. spójrz na każdy Twój, gdzie jest babol. Nie odpisuj.
  • Odpowiedz