Wpis z mikrobloga

  • 1
@bartosz-rafonikz mam na myśli, że lepiej amd.

No i czemu rtx 4060? To bodaj najgorszy możliwy wybór. Jeszcze za 1700zl?

Do zmiany raz dwa.
Cs2 zresztą jest bardziej wymagający gatficznieri warto się do niego przygotować.
  • Odpowiedz
twoja stara jest do wymiany


@bartosz-rafonikz: Odważne słowa jak na kogoś kto prosi społeczność o pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°) I on ma rację, zarówno 3060 jak i 4060 to syf karty. Do tego Intel 14 gen która ma zerowy sens gdy 13 gen jest tańsza a AMD AM5 lepsze.
  • Odpowiedz
  • 1
@bartosz-rafonikz znaczy się kart graficznych też nie chcesz od amd?

Jeśli tak to lepiej imo używki, nawet jako środek przejściowy - rtx 3070 i pochodne z łatwością znajdziesz jeszcze na gwarce za niewiele ponad tysiaka.

Jak wyrwiesz rtx 3080 poniżej 2k to w ogóle luksus.
  • Odpowiedz
mimo wszystko wolę intela, nie lubię amd


@bartosz-rafonikz: Jak kierujesz się lubieniem i nie lubieniem marki X zamiast sensem i kogiką, to niewiele pomożemy ziomek ¯\(ツ)/¯

jak 13 jest tańsza jak kosztują tyle samo …


Używane. Procesory się nie psują.
  • Odpowiedz
  • 0
@bartosz-rafonikz no to Radeon RX 6700xt powinien ci wystarczyć,
(nie licząc CSa to nawet Rx 7600(xt) da radę), a jakiś tam Radeon RX 6800 16GB czy Rx 7700xt 12GB to będzie całkiem luksus.
  • Odpowiedz
  • 1
@bartosz-rafonikz składałem ostatnio sobie zestawik ale akurat i7 14700k i rtx4070. Zamiast tego Silver monkey wziąłbym endorfy f360 albo noctua nh u12a albo nh15 (do większej obudowy). Ja wziąłem koniec końców endorfy. Na szczęście nie posłuchałem wykopu i nie wziąłem amd, w grach spoko faktycznie miał tam porównywalną wydajność co i7 natomiast w aplikacjach, cadach itd. wykonywał obliczenia 2x wolniej .
  • Odpowiedz
@jajcek tego silvermonkey udało mi się wyrwać za 200zl nowego, także zostaję przy nim. Dziękuję za informację, ja zdecydowałem się na rtx 4060 8GB MSI X GAMING, wydaje się najbardziej solidnie. Ile w takim csku generujesz klatek?
  • Odpowiedz