Wpis z mikrobloga

@Zwierz33 zapewne polazlbym do jednostki o tyle.wikszegovwyboru bym nie mial.Za granice bym nie zdążył. A po lasach tulać to pewnie bym zamarzł albo utopil sie w jakims bagnie.
@Zwierz33 dom, rodzine, znajomych dalszych i blizszych. Tu sie urodzilem, wychowalem, doroslem. Nie mam zajebistego zycia, czesciej jest smutne i parszywe, duzo rzeczy bym zmienil gdybym mogl i w swoim zyciu i w sobie, mimo to to ten kraj i zycie wlasnie w tym miejscu mnie takim uksztaltowalo. Brzmi chj.owo? Owszem ale gdyby nie to nie bylbym tym kim jestem teraz ( nic tylko wydziarac sobie to zdanie na przedramieniu), a ro
  • 0
@span_chi:

Inna sprawa jest to ze ja z tych co jednak lubia ten kraj, chca zeby bylo i zylo sie w nim lepiej mi czy tym wszystkim ktorzy mnie przezyja


Ci co ginęli na WW1 i WW2 też chcieli lepiej i usłyszeli że, Polskie obozy plus sitwa jak na UKr reszty nie chce mi się nawet komentować gdyż państwo nie dało Ci znajomych ani rodziny itd... Z perpektywami też można dywagować
@Zwierz33 mysle ze jednak dalo. To tez sa osoby urodzone, wychowane w tym panstwie, 99% z nich tez tu zyje. Maja okreslone zachowania, spojrzenie na swiat czy mentalnosc ( jaka by nie byla). A jak powszechnie wiadomo kazdy narod jest inny, wiec poniekad panstwo mi ich dalo. Chociaz to chyba rzeczywiscie mocno przesadne filozofowanie.

Wszyszy walczacy i ginacy we wszystkich wojnach niezaleznie od pochodzenia chcieli dobrze dla swojego kraju ????????‍♂️ czy atakow
  • 2
@span_chi daj spokój ))[]
Lepiej połap do worka polityków, generałów w pl, na ukr oligarchów, także pl odpowiedników, Putina i zamknij w koloseum i niech sami se walczą za te papierowe kraje skorumpowane gdzie nic nie funkcjonuje jak potrzeba () mają interes to niech się sami #!$%@? ))[]
@Zwierz33 to by bylo piekne i idealne rozwiazanie, szkoda ze nigdy sie ro nie wydarzy.

Pozostaje zacytowac klasyka:

"Będą bawić się w wojnę, a nas wyślą do świętych

Wszyscy jedziemy na tym samym wózku
Od strachu uratuje nas tylko defekt mózgu"
  • 0
@Zwierz33:

Odbijajac pileczke - co ten kraj mialby Ci dac, co mialbys z niego miec zeby go bronic?


Nie wiem czy masz 15 lat, miałem nie odpisywać ale ok.

Z pewnością nie tego co mamy. Do początku w szkole pato, zero reakcji. W pracach od początku wyzysk gówno płace, na nic nie stać.
Ludzie zawistni i dwulicowi o czym miale niestety okazję nie raz się przekonać jacy to wspaniali są nasi
  • 0
@span_chi: Pardon że, taki #!$%@? ale ten kraj nie jest wart obecnie niczego. Na darmo ludzie ginęli kiedyś wstyd i hańba. Gdyby tutaj były perspektywy pomagaliby bla.. bla... Chociaż w ułamku jak Szwajcaria czy Norwegia to teoretycznie byłoby za co czy USA albo Kanada a tak daj spokój. Kiedyś ludzie uciekali do USA, Kanady a teraz to tylko Afryka, Tajlandia, Filipiny, Wietnam generalnie do jakiś krajów trzeciego świata [
  • 0
@span_chi: Taki #!$%@? kraj że, Kuyzn miał firmę i przy budowie stadionów kontrachent w postaci miasta #!$%@? miasta nie wypłacił mu kasy na czas, typ splajtował długi, komornik wjechał. Wyjechał do Belgii żeby spłacić ludzi #!$%@? czaisz. Po 3 latach stanął na nogo otworzył małą firmę i ma lepsze życie niż w PL. To samo urz edy wszystko przyjaźniejsze XD Daj spokój gówno nie kraj obsrany w dupe jeża kopanego hehe
  • 0
@span_chi: Patrz stary na to ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak rozjebią Port, CPK i SMR PO-owcy to będę się śmiał jak z TP (obecnie Francuskie Orange) wbijam se na główną na wykopie a tu takie coś. Jak te plany rozjebią to będę mówił że, PIS lepszy [] od PO i Lewicy a obecnie wg. mnie jedno i to samo.

Elektrownie atomowe,
@Zwierz33 ale ja nic nie mowilem ze bym sie cieszyl z biletu prawdopodobnie w jedna strone xD

No jest to chlew i generalnie jakas popelina, nie mniej jak trzeba bedzie bronic to bede. Z cala swiadomoscia ze chociaz nie zamienil bym tego kraju na zaden inny, jest tu tez mega #!$%@? w wielu kwestiach