Wpis z mikrobloga

@nocny-mirek: też tak uważam, ale jak mówię o swoich problemach (nieuleczalne choroby oczu, dom dziecka i przyszła bardzo prawdopodobna ślepota) to jestem wyganiana z tagu, bo mam niebieskiego. Użytkownicy tagu nie potrafią zrozumieć, że są inne rzeczy poza wizją związku. Oddałabym natychmiastowo stan bycia w związku w zamian za zdrowie a co za tym idzie możliwość robienia co chcę albo przynajmniej nie bycie tak ograniczonym.
  • Odpowiedz
@Viton99 ok oski? Czy to aby nie przesada? Kilka miesięcy temu zrobiłem swoją rozpiskę: i niestety było tam , przynajmniej ja tak nazywam, "true przegryw ", czyli właśnie nieuleczalne choroby...
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: u niemca tez dalo sie zbic cene do 1000 eur. Polak ma drozej by zachod mial taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) A, no i wersji 1TB zabraklo u nas po niecalym dniu sprzedazy, gdzie u Hansa do wyboru do koloru
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: już tak nie dramatyzuj - po zastosowaniu full obniżek w PL cena to ~5100 (Student+EC2/4+W03+Trade-in) do tego Budsy 2 i case. Jest drożej niż w UK/DE ale nie ma AŻ takiej przepaści
  • Odpowiedz