Wpis z mikrobloga

@lakfor: tylko, że to nie jest koniec historii. w praktyce to wygląda tak, że albo pan zabierze dzieciom trochę cukierków i da tym co się im nie chciało chodzić, albo te co im się nie chciało chodzić zaczną zazdrościć tym drugim, ale zamiast się wziąć za pracę to pójdą do nich, dadzą im po ryju i wezmą te cukierki.
  • Odpowiedz
@lakfor: Jeśli mi powiesz coś o systemie radzieckim to oleję, bo już w pierwszym roku rządów Lenina wielu lewicowców z całego świata stwierdziło, że to uja ma wspólnego z socjalizmem.
  • Odpowiedz
  • 0
@lycaon_pictus: Przecież Ci wyraźnie napisałem, że w praktyce to tak nie działa. Łap obrazek, który b.trafnie puentuje tę utopię.
Suworow kiedyś fajnie to tłumaczył w książce "Żołnierze Wolności" jednym prostym pytaniem, a kto będzie wynosił gówno.

Wszędzie gdzie próbowano go wprowadzać dochodziło do wypaczeń, bo to zwyczajnie nie działa tak jak w instrukcji, tak samo zresztą jak i kapitalizm w czystej formie, i całość kończyła się tak, jak kończyła. Owszem na
lakfor - @lycaon_pictus: Przecież Ci wyraźnie napisałem, że w praktyce to tak nie dzi...

źródło: 1704145327_by_Predatorxz

Pobierz
  • Odpowiedz
Przecież Ci wyraźnie napisałem, że w praktyce to tak nie działa. Łap obrazek, który b.trafnie puentuje tę utopię.


@lakfor: XD

memy, obrazki i bełkot konserwatysty nie znającego podstawowych pojęć źródłem mającym przekonać kogokolwiek do swoich racji


Ok, libku, żyj w swojej bańce.
  • Odpowiedz
  • 0
@lycaon_pictus: A skąd Ty wiesz, jakie pojęcia znam?
Z definicji po prostu zakładam wszelką dyskusję z lewackimi miernotami za bezcelową i niekonstruktywną.
Bo #!$%@? czym powinien być socjalizm, a czym jest w rzeczywistości zwyczajnie do was nie dociera. Mało widzieliście i g. wiecie. Nie znam ani jednej inteligentnej osoby, która ma lewicowe poglądy. Bo jeżeli takowe posiada, z definicji nie rozumie pojęć przytaczanych przez siebie jako argumenty. Normalnemu człowiekowi wystarczała zwykła
  • Odpowiedz