Wpis z mikrobloga

Jutro odbieram w innym mieście nowego Peugota Boxera i mam pytanie, jest tam jakieś miejsce na pulpicie, że położę komórkę i będę mógł na spokoju obserwować na telefonie drogę na google maps, czy też muszę zabrać jakiś swój uchwyt by mnie przynajmniej z miasta nawigacja wyprowadziła, potem mogę jechać na komendy z nawigacji.
#peugot #boxer #samochody pytanie
  • 14
  • Odpowiedz
  • 1
@who_cares2: Wiesz na fotelu to kiedyś przerabiałem, jak zahamowałem to komórkę miałem na ziemi. Skoro jest jakaś inna możliwość to wybieram miejsce na napoje, w każdym razie kabel usb już leży przygotowany.
  • Odpowiedz
  • 0
@ApuNahasapeemapetilon: Odbieram z firmy, może zatankowali, ma kartę paliwową do Circle K i Orlenu, opony to mam nadzieję, że jak jest zima to są zimowe. Cholera ich wie, jutro po 16 dam znać co i jak, żartuję, pojutrze dam znać.
  • Odpowiedz
  • 1
@OrzechowyDzem: Dokładnie tak wygląda w środku, gniazdo usb na zdjęciu pod folią radia, android auto działa. Wlaśnie nim wróciłem.
@ApuNahasapeemapetilon paliwa było pół baku, dojechałem i jeszcze jest, opony zimowe, letnich brak, mają dosłać, nie spieszy się.
@programista15cm ma radio
Ps. Szkoda tylko że nie ma klimy. ( ͡° ʖ̯ ͡°) a przynajmniej nie widziałem żadnego przycisku od klimy.
  • Odpowiedz