Wpis z mikrobloga

@Docent_Jan_Mula pamiętam, że kiedyś kupowałem motocykl i podobnie gość pisał a zdjęcia wyglądały jak by robił kalkulatorem. Miałem blisko więc podjechałem i Moto okazało się, że było w stanie jak nowe a że nie miałem transportu to gość jeszce załatwił szwagra z przyczepką motocyklową, który mi go zawiózł pod dom. Nie każdy musi mieć dobre wykształcenie i być inteligenty więc nie ma co się tym kierować
  • Odpowiedz
@jankowalski811

@Docent_Jan_Mula pamiętam, że kiedyś kupowałem motocykl i podobnie gość pisał a zdjęcia wyglądały jak by robił kalkulatorem. Miałem blisko więc podjechałem i Moto okazało się, że było w stanie jak nowe a że nie miałem transportu to gość jeszce załatwił szwagra z przyczepką motocyklową, który mi go zawiózł pod dom. Nie każdy musi mieć dobre wykształcenie i być inteligenty więc nie ma co się tym kierować


No właśnie. Dzisiejsi dorośli zapomnieli,
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula Jestem na etapie poszukiwania małego samochodu dla żony i wczoraj znalazłem perełkę. Dzwonie z prośbą o datę rejestracji i numer rejestracyjny żeby sobie w bazie przejrzeć a gościu mnie #!$%@?ł że on nie udostępnia takich danych bo mu ktoś powiedział że te dane później po prywatnych bazach latają... rozdrapałeś świeżą ranę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz