Wpis z mikrobloga

Zrobiłem program do obliczania tych Loterii youtuberów, to jest śmieszne, że ludzie w tym biorą udział, ale tak się zastanawiam, czy warto się produkować? xD Może niech ich doją i tak nikogo nie przekonam, a jedyne co mnie spotka po publikacji filmiku na temat Wielkiego BUDDY, który ROZDAJE PIENIĄDZE!!! to hejt od strony ludzi na czystą matme xd

Ale jeśli ktoś jest zainteresowany, to dajcie chociaż plusika to może dogram się do zmontowanego filmiku dla 500 osób, poniżej daje wyniki z programu

#budda #famemma
Antybuka - Zrobiłem program do obliczania tych Loterii youtuberów, to jest śmieszne, ...

źródło: rulet

Pobierz

Publikować ten film?

  • Tak 75.4% (273)
  • Nie, i tak nic to nie da 24.6% (89)

Oddanych głosów: 362

  • 18
@Antybuka: Twórz taki materiał, śmiało. Uświadamianie ludzi na temat hazardu i jego mechanizmów to bardzo ważna rzecz. Jeżeli chcesz poruszyć aspekty prawne w Twoim materiale to możesz uderzyć do mnie prywatnie, a ja zasięgnie rady od prawnika (pro bono), który swego czasu pomagał jednemu wykopkowi, kiedy ten kopał wokół internetowych gier losowych.
@Antybuka: ludzie bronią swoich decyzji bo przyznanie się do tego że zostało się oszukanym jest nie do zniesienia przez psychikę. To jak z wyznawcami partii politycznych w Polsce. Więc osobiście uważam że nic to nie da ponieważ dochodzi jeszcze strata materialna którą ciężko przełknąć. Matematyka dla takich ludzi nie jest żadnym argumentem. Ale doceniam że Ci się chciało.
@Antybuka: Budda sprytny chłop, na tiktok widziałem jakiś film, gdzie z odpaloną kamerą wręczał parę stów menelowi, żeby sobie pojechał do Berlina, bo to jego marzenie. Taka sytuacja między innymi pozwolił na stworzenie image'u osoby, która rozdaje pieniądze za nic. Dzięki temu jestem pewny, że dużo osób myśli, że loterie robi z dobrego serca i być może sam do nich dokłada.
Czy jednak chłop robi coś złego? Nie, sprytny ziomek.
@Antybuka: ale przecież to logiczne, że szansa jest jak jeden do miliona. Logiczne, że Budda musi na tym zarobić kilkadziesiąt milionów i nic w tym złego. Logiczne dla mnie też jest, że mimo wszystko ktoś dostaje te auta, ktoś dostaje kasę a Budda przy swojej (nazwijmy na potrzeby tego wpisu) 'dobroci' musi wyjść na plus, bo taki ma hmm zawód.

No i też dużo ludzi kupuje losy żeby wesprzeć go, tak
@Antybuka: Według mnie, to nie potencjalny zysk i nikła szansa na wygraną jest problemem. Nikt nie zmusza do wzięcia udziału. Problemem jest cała otoczka związana z loterią. Typek wciska kit, a później pelikany powtarzają. Od "nie wiem czy to się zwróci", do "Oczywiście, że na tym zarabiam. Przecież mówię o tym wprost". Ludzie przeliczyli potencjalne losy, to zmienił narrację. Wystarczy mieć trochę oleju głowie, żeby zorientować się, że akcje z wizytą
@Antybuka: Nie chodzi o Twój strach, a chęć weryfikacji czegoś, czego nie byłbyś w stanie sam zinterpretować. W razie co, wiesz gdzie szukać. Jeżeli zrobisz dobry materiał to jest szansa, że te kilkaset wyświetleń złapie szybciej niż myślisz.
  • 1
@Agenda: według takiego Wardęgi, tego Baxtona i niektórych ze środowiska około 3 043 478, według moich obliczeń to 50% tego, czyli 1,5 miliona, ale liczby na których opierałem to ,,10 razy mniejsza szansa", były na 1,2 miliona losów, czyli jeszcze mniej
  • 0
@DzieckoIndygo: Co ty, film jest kiepski, montaż amator level 1 xD jedyne co to staram się zrobić format shortsowy, bez 20 min filmu z utrzymaniem uwagi, ciach ciach ciahc konkrety i koniec ( film ma 5 min)
@Antybuka: Jeżeli chcesz to możesz mi podesłać materiały, a ja oddam je komuś kto zajmuje się montażem profesjonalnie. Po weekendzie byś miał materiał, oczywiście za darmo i bez konieczności zamieszczania nas w creditsach.
@Antybuka: Gdzie boxdel mówi o liczbę losów, bo wspominał, że nie chce o tym mówić? Wydaje mi się, że nie ma nawet miliona losów. Gdyby liczyć, że jest 3 mln losów, to na kwadracie 10x10 cm powinno być ponad 12 tys losów. Nie ma szans, że tyle jest. Oczywiście, to brzegi tej kupki losów, więc na środku jest ich zdecydowanie więcej, ale dobrze widać objętość losów. W jaki sposób to liczysz,
10kobla - @Antybuka: Gdzie boxdel mówi o liczbę losów, bo wspominał, że nie chce o ty...

źródło: Screenshot_20240118-140123

Pobierz
  • 0
@10kobla: Te losy, to klasyczny papier, jak do paragonów 5,7x3cm 0,5mm grubości, Budda to chłop 190cm wzrostu pod koniec zanurzając noge, ma losy nawet ponad kostke (+ jeszcze ma je ściśnięte pod stopą).

Gdyby zakładać, że te losy są zgięte i po prostu rzucone (coś jak paragon). Wtedy liczba powinna wyjść +- 600-700 tys, ale losy są proste i nie mają zgięć (sam zauważyłem to dopiero po jakimś czasie, pierwotnie zakładałem
Antybuka - @10kobla: Te losy, to klasyczny papier, jak do paragonów 5,7x3cm 0,5mm gru...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
@Antybuka: Ale jemu losy nie sięgają do kostek. W niektórych miejscach tych losów jest po prostu wiecej. On sam mówi, że "przekopie". Warstwa losów nie jest równomiernie rozłożona. Przed ostatnim losowaniem zbierają losy z zewnętrznej strony drukarek. Akurat w tym miejscu budda losuje ostatnią nagrodę. Długość jest znana i wynosi 6 m. Szerokość można oszacować po drzwiach które mają 190-200 cm. Jeszcze prościej można oszacować, bo maszyna miała mieć 2,5 m
10kobla - @Antybuka: Ale jemu losy nie sięgają do kostek. W niektórych miejscach tych...

źródło: Screenshot_20240118-151751

Pobierz