Wpis z mikrobloga

Ehh kiedyś to wychodziły #telefony , oglądałem właśnie film z prezentacją #samsung S24 i to jest to dosłownie S23+1. Nic się nie zmieniło poza klasycznym bumpem podzespołów i pakowanymi na siłę funkcjami AI z których skorzysta się może raz do testu.
Najlepszym samsungiem jaki wyszedł był galaxy S8 i nawet nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym, wszystko tam zmienili co się dało. Poniżej reklama tego modelu po której 6 lat temu stwierdziłem że muszę go mieć. Wtedy to były telefony.
#smartphone
TheFlashes - Ehh kiedyś to wychodziły #telefony , oglądałem właśnie film z prezentacj...
  • 7
@TheFlashes: telefony to chyba najnudniejsza gałęź technologii. No może poza laptopami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedyne ciekawe telefony w ciągu ostatnich lat to składane. Niestety tak drogie, że mogły by nie istnieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@TheFlashes: jakbym miał brać to raczej folda. Najtańszy fold 2, jest za 1600 złoty. Trochę dużo na telefon bez aktualizacji, pewnie zużyty zawias i we wczesnych modelach był problem z folia na ekranie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zależy jak na to spojrzysz, chwalę się że nie są tak drogie jak myślisz, ale też żalę ponieważ spadają na wartości na rynku używanym najszybciej ze wszystkich telefonów
@droperix10: Mnie foldy nie przekonują ze względu na dziwaczne proporcje, ekran po złożeniu jest tak wysoki i wąski że dla mnie jest to aużywalne, dużo lepiej się prezentuje Pixel Fold, ale on niestety nowy więc i drogi