Wpis z mikrobloga

Nadgoniłem pięć odcinków Golden Time. I wiecie co. Walić to. To anime na serio jest wnerwiające. Pierwsze parę odcinków obejrzałem z bananem na twarzy, ale koło odcinka 15 coś zaczęło się psuć z kreską i fabułą. Dlaczego?


Muzyka zaczyna robić się monotematyczna, a fabuła przewidywalna. Już wiadomo że jak się robi miło i klimatycznie to przypominajka Banriego musi wszystko zepsuć.


Podoba mi się transformacja Nany, ale to nadal za mało by to anime było przyjemne do oglądania.


No i teraz pamiętacie moje pięć scenariuszy zakończenia? Twórcy idealnie zablokowali fabułę w jednym jedynym zakończeniu. Banri połączy się ze starym Banrim i nadal będzie kochał Koko, da jej pierścionek i będą żyli długo i szczęśliwie. MEH.


I przykre jest jeszcze to, że 2D-kun nadal jest przedstawiany jako taki gay-friend albo przegryw życiowy, który nigdy nie znajdzie dziewczyny, a bardzo szkoda, bo się nawet z nim identyfikowałem.


W zaistniałej sytuacji zmieniam swoją ocenę tego anime z 7/10 do 5/10 i ma trend spadkowy. No i obrazek przedstawia mój stosunek do odcinka 23 i 24.

#anime #goldentime
j.....b - Nadgoniłem pięć odcinków Golden Time. I wiecie co. Walić to. To anime na se...

źródło: comment_NwPxFnckqZor5IN4bNzY5JvfJlXxbEWC.jpg

Pobierz
  • 13
@bastek66: Banri jest normalnym człowiekiem który kocha i chce być kochanym. Oglądam to z mojej perspektywy, on nic nie zrobił, nawet chciał zataić swoje problemy by Koko nie musiała się martwić. Także nie rozumiem Twojej opinii.
@joookub: Banri nie jest normalny, jest cierpiącym na amnezję, niedojrzałym notorycznym kłamcą, a ostatnio nawet lekomanem.

Nic dziwnego że miała dosyć. Pamiętasz co się stało 10 odcinków temu? Prawie ją zdradził na jej oczach i mu wybaczyła.

Kłamał jej o Lindzie ta się połapała ale mu wybaczyła.

Gadał o swoich problemach nie z nią ale z Lindą, mimo że powinien.

Zapytała się go o leki - okłamał ją,

I wideo z
@bastek66: Nie spodziewałem się że po odcinku 22 nadal można bronić Koko, no ale cóż. Koko wiedziała, że Banri ma amnezję, a mimo wszystko postanowiła się z nim związać. Więc czemu miałoby to ich poróżnić? Zresztą Koko do odcinka 22 wiedziała znacznie więcej o Banrim niż pozostali - i nic jej to nie przeszkadzało.

A mówię o tym dlatego, że podstawą związku jest zrozumienie i zaufanie. 10 odcinków temu Banri wyraźnie
Jeden lek to nie lekomania. A ten lek, co było zaznaczane wiele razy, to lek na ANXIETY


@joookub: Podziękuj #!$%@? adaptacji w LN było tego więcej.

Koko wiedziała, że Banri ma amnezję, a mimo wszystko postanowiła się z nim związać. Więc czemu miałoby to ich poróżnić? Zresztą Koko do odcinka 22 wiedziała znacznie więcej o Banrim niż pozostali - i nic jej to nie przeszkadzało.


Przecież jej nie powiedział o nawrotach
Podziękuj #!$%@? adaptacji w LN było tego więcej.


@bastek66:

LN to osobna kwestia. Oceniamy anime.

Ja się natomiast spodziewałem że wszyscy będą bronić Banriego, mimo że to on doprowadził do takiej sytuacji.


Pomijając samo zerwanie, chciałbym też zwrócić uwagę na sposób, w jaki to zrobiła. Naprawdę myślała, że po takim fochu (wyskoczenie z Yana-san i ot tak sobie odejście), będą przyjaciółmi? Nie wspomnę o stosunku do reszty grupy typu "Nie możecie
LN to osobna kwestia. Oceniamy anime.


@80sLove: No właśnie, jak masz idiotów za produkcją to oni zapominają o tym że kolejne wydarzenia muszą z siebie wynikać. W LN zdaje się było więcej razy pokazane że bierze leki, więc jej złość na to jest bardziej zrozumiała.

Poza tym jak sam zauważyłeś ona też nie potrafi udawać więc się wycofuje.
@bastek66: Rozmowa. Rozmowa czyni cuda. W tym anime jest za mało rozmowy, a za dużo pochopnych wniosków. Koko nawet razu nie zasygnalizowała, że coś jest nie tak (a przynajmniej nie tak, że Banri nie odpowiedział), za to zerwała a potem zfriendzowała Banriego jakby Banri był tym słynnym "the worst", którym jest każdy.
@joookub: @bastek66: @80sLove:

Jeśli chodzi o amnezję, to widzę, że istnieje... ale u niektórych w tym wątku. Zacznijmy od początku.

Dlaczego Banri w ogóle jest z Koko? Bo się w niej zakochał? No właśnie na początku inaczej to wyglądało. Z tego, co ja pamiętam, związał się z nią w momencie, gdy żywił uczucia do Lindy, a raczej sobie o nich już przypomniał. Koko to fajna laska, bogata, podziwiana. Banri