Wpis z mikrobloga

Aktualnie jestem w Play i korzystam z pakiety Rodzina. Pod pakiet mam podpięte numery i doładowując tylko swój numer, każdy z rodziny dostaje pakiet.

Teraz muszę przenieść wszystkie numery do sieci pracującej na nadajnikach Orange lub Tmobile i szukam podobnej oferty.
Zależy mi na doładowaniu jednego telefonu którym kupie pakiety pozostałym numerom w tej samej sieci. Kojarzycie coś podobnego u konkurencji Play'a?

#orange #play #tmobile #gsm #prepaid #siecikomorkowe #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 5
#orangeflex ma możliwość podpięcia numerów dodatkowych pod jeden plan główny i z tego planu głównego możesz przelewać GB na podpięte numery, kwestia ile płacisz teraz, czemu chcesz zmienić sieć no i ile tego internetu te numery faktycznie potrzebują
@lukikow:

Ile płaciłeś za całość w Play? W Orange masz za 35zl/mc no limit rozmów, 500GB internetu i możesz ustawić autodoladowania. Chyba możesz dodać wszystkie numery do aplikacji mój orange na twoim telefonie.

W Orange flex masz za 80zl 4 karty sim, na jednej no limit rozmów I sms, na trzech pozostałych nielimitowany internet. Rozmowy I smsy trzeba mieć z karty w drugim sim. Cross mobile daje no limit rozmów I
  • 0
@Szynk44 @cotozazycie

Przechodzę, ponieważ tam gdzie będę mieszkał Play ma kiepski zasięg. Za dwa numery płacę 50zł gdzie internetu mam 15GB na numer a reszta no limit i przy podobnej ofercie chciałbym pozostać.

Cross mobile wygląda najciekawiej ale z Plusa też jest kiepski zasięg.
Dzięki za podpowiedzi, pewnie coś z tego wybiorę.
@lukikow:

Możesz też przeniesc nowy numer do Orange na karte za co dostaniesz rok waznosci konta. Instalujesz aplikacje mój orange w której aktywujesz pakiet 100GB na rok, wysyłasz sms aktywując zgody marketingowe za co wpada kolejne 200GB więc w sumie masz 300GB na rok za darmo.
Do tego cross mobile do drugiego sim na rozmowy I awaryjne 12GB na sieci plusa.

Ale jeśli byłbyś skazany na LTE zamiast światłowodu to nielimitowany