Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja #mobilizacja #militaria #wojsko #przegryw #przegrywpo30tce #polska

Wy to chyba lubicie, a część z Was robi to specjalnie i ma z tego radość. Straszycie powszechną mobilizacją tak jak jeszcze niedawno straszono nas Grupą Wagnera stacjonującą na Białorusi. To jest ten sam schemat. Wojna to nie gra komputerowa, żeby Rosja była w stanie zaatakować Polskę (mówimy o konwencjonalnej wojnie) musi zostać spełnionych kilka istotnych czynników. Rosja musiałby przerzucić duże siły pod polską granicę, a to nie odbędzie się w kilka dni. Przygotowania do wojny, jeśliby takowe były, nie umkną nam z oczu.

Ja nigdzie nie uciekam. A te wpisy mówiące o uciekaniu z kraju już teraz, są żenujące. Jak Was stać, to jedźcie sobie na wakacje do ciepłych krajów i nie siejecie propagandy, która jest na rękę naszym wrogom (choć nie wiem czy dla każdego z Was także jest to wróg).
  • 11
@Kopytnik_1: spokojnie Kopytnik, onucki robią ten młyn w tak żenujący sposób, że nie da się być takim idiotą, aby czytając to wszystko uważać, że to prawdziwe rozmowy "zatroskanych obywateli". Ogólnie robią sobie tylko i wyłącznie szopkę i to widać bardzo mocno, więc efekt ich działań jest odwrotny od zamierzonego :D Niech klepią, niech ośmieszają się dalej. Przynajmniej łatwo ich potem zidentyfikować kto jest kim na tym portalu.
@Kopytnik_1: Wojną i atakiem Rosji na NATO straszą fajnopolacy. Nie ma w tym logiki, bo ciągle podkreślają, że ruscy to jedno wielkie gowno.
A inna sprawa, że jest jak mówisz. Nie da się dzisiaj skoncentrować wiekszyh sił niezauważenie. To wyraźnie pokazała wojna na Ukrainie. Więc niedzy bajki można włożyć opowiadania o półmilionowej armii ruskiej i drugie tyle z Ukraińców.
No ale temat rezonuje, więc ludzie trollują.
@Kopytnik_1: Jak coś jest grzane na wykopie, to zazwyczaj rozchodzi się po kościach. Ot, po prostu skończyły się spokojne czasy w Europie i trzeba się zbroić, zaimkami jeszcze będzie czas się zająć. Ale to nie musi oznaczać, że za rok albo dwa większość Mirków będzie gnić w okopach. Na razie ruscy mają problem z dotarciem pod Odessę, a na drugi front ich nie stać, chyba że przy założeniu, że wejdą jak
@Kopytnik_1: co to za debilna narracja wogóle xD przecież kacapy nawet jednej Ukrainy nie mogą pobić OD 2 LAT a tu ktoś coś przebąkuje o wojnie z NATO xD Chyba z #!$%@? spadliście tutaj xD Tak analitycy o takiej możliwości dyskutują, BO OD TEGO SĄ. Rosjanie nie mogą pobić jednej Ukrainy i przestawiają całą gospodarkę na produkcje wojenną czym niby mieli by z nami walczyć? To nie ZSRR. To jest kraj
wypraszam sobie takie podłe insynuacje, jakobym był ruskim trollem. Jestem i zawsze byłem polackim przegrywem - incelem - zawsze wiernym człowiekiem piwnicy.


@ArmageddonPrzeciwBladziom: i chcesz żeby ruscy znowu rządzili Polską żeby wszystkim było tak źle jak tobie