Wpis z mikrobloga

@KarLak: Na przyszłość dajesz prawy przycisk myszy na filmie, klikasz "copy video url" i to ten link wrzucasz w znalezisko. Możesz jeszcze usunąć to spróbuj tak zrobić z poprawnym linkiem
  • Odpowiedz
  • 0
@Protectorx: mam to samo, ale są jakieś plusy. Pis doprowadził do tego, że jak i polityka tak i geopolityka stały się moimi jednymi z głównych zainteresowań. A wiem że nie jestem w tym sam i sporo osób tak ma. Nie jestem fanem żadnego ugrupowania, jestem fanem profesjonalnej polityki i obecny rząd idzie według mnie w dobrym kierunku. Jeżeli nie wygaśnie, to co dzieje się obecnie wśród społeczeństwa, (szczególnie młodego) to liczę
  • Odpowiedz
@KarLak: o kurde co za orkiestra. Kaczyński napierdziela w tempo galopującego konia, a ten szuka momentu kiedy klasnąć. Jacy to są nieudacznicy, nawet w czymś takim się ośmieszają.
  • Odpowiedz
  • 0
@Protectorx: Posłowie powinni zarabiać średnią krajową. Podstawą wyeliminowania patologii z polityki, powinny być pieniądze. Ilu obecnych posłów było by posłami, gdyby mieli zarobki zależne od średniej krajowej? Myślę, że niewielu ale myślę, że znalazlo by się 460 osób, które były by z powołania i sami byli za takim stanem rzeczy. Portfel i oszczędności obywatela rosną? Rosną zarobki posłów i ogólnie polityków odpowiedzialnych za wzrost gospodarczy.

Myślę tak, mamy 460 posłów, a
  • Odpowiedz