Wpis z mikrobloga

Nie jestem za Tuskiem, ale czy ktokolwiek z wyborców całej koalicji są niezadowoleni z działań rządu? 98% wyborców chciało rozliczenia z PiSem i obawiali się, że się dogadają i ujdzie wszystko płazem. W wasze urojenia ciężko wierzyć.

#sejm #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@panna_aparatka: no ja oczekiwałem rozliczenia ale te dwa downy mnie nie interesują. Czekam na sądzenie Glapy, Obajtka i Szumowskiego. Mam nadzieje że Donek narazie zwleka bo czeka aż Dudeł przestanie być prezydentem, żeby nie mógł ich ułaskawić
  • Odpowiedz
Nie jestem za Tuskiem, ale czy ktokolwiek z wyborców całej koalicji są niezadowoleni z działań rządu?


@panna_aparatka: No mnie pozytywnie zaskoczyli. Liczyłem, że coś tam będą robić ale raczej spodziewałem się łagodnego dreptania a ci jebnęli blitzkrieg na całego.
  • Odpowiedz
@walokid: no i ten cały kwik o "tych dwóch downów" jest dlatego, bo gdyby zaakceptować ułaskawienie Dudy z 2015 roku, to teraz gdy prokuratura będzie formować zarzuty pisowcom to Duda by ich taśmowo ułaskawiał. A tak prokuratura może zacząć pracować i Dudzie nic do tego. Prawomocne wyroki zapadną jak go już nie będzie.
  • Odpowiedz