Wpis z mikrobloga

Chcial bym was poprosic o opinie bo ja juz nie wiem czy jestem normikiem, przegrywem czy oskim.

Wiec podziele ten wpis na rozne kategorie.

Dziewczyny nigdy nie udalo mi sie z zadna dziewczyna ktora mi sie podobala ale za to dostawalem wyrazne sygnaly od innych dziewczyn. Jedna z nich na piewrszym spotkaniu zabrala mnie do sex shopu i pokazala mi sie w body. Odzucilem ja bo nie byla w moim typie a inna dziewczyna chciala ze mna zdradzic swojego nowego chlopaka. Dwie dziewczyny z tindera chcialy sie spotkac pierwsza z nich napisala mi wprost ze ja tylko lozko interesuja a druga chciala sie wybrac ze mna na randke. W zwiazku z tym ze jestem singlem cale zycie to jedyny dziewczyny z ktorymi sypiam to prostytutki ale juz spotykam sie z takimi conajmnie 7/10.

Zawsze mialem kolegow czy to w podstawowce gimnazjum czy w szkole sredniej i na studiach jak i poza szkola tylko ze rowiesnicy z klasy w gimnazjum mi dokuczali.

Z praca jest tak ze po ukonczeniu szkoly imalem sie najgorszych prac czyli zmywak byly to prace na chwile wiec postanowilem wyjechac do czech a pozniej do UK. Z emigracja jak i zyciem za granica sobie poradzilem pracuje przez wiekszosc czasu w UK tylko ze przez kilka miesiecy bylem na zasilku z powodu problemow zdrowotnych (nerwica lekowa i wegetatywna).

W przeszlosci takze trenowalem kalinistyke tylko ze przez prace jak i nerwice musialem przestac i stracilem postepy. Wiec dbam o siebie na inne sposoby.

Czy z powyszego opisu jestescie mnie w stanie zidentyfikowac czy nie?

#przegryw #incel
  • 2