Wpis z mikrobloga

ktoś używa pojedynczego lightbara do setupu dwóch monitorów (2x24")?
Monitory są pod delikatnym kątem oczywiście na ramieniu stykając się idealnie krawędziami, ale niestety nie wiem jak rozwiązać kwestię lampki.

Nie mam opcji postawić na biurku nic bo za mało miejsca, jest tak wąskie że monitory zjadają praktycznie całą szerokość, za biurkiem jak daje to wali w oczy, a za monitorami (taki bardziej ambient) też nie da rady bo mam okno i nie ma od czego tego światłą odbić.
Nad monitory zwykłej lampki też nie dam bo się odbija we wszystkim i wali po oczach.

Czy taki xiaomi light bar ustawiony na styku monitorów nie będzie się odbijał w keranach po bokach zbyt mocno? ktoś próbował? albo jakiś inny dłuższy?

Bardzo nie chcę wydać więcej niż 500pln na to światło...

#homeoffice #pcmasterrace #komputery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gilley: Jak miałem konigurację 2x24" to używałem lampki powieszonej na dodatkowym bo na głównym była zbyt cienka ramka i mocowanie zasłaniało kilka mm ekranu, świeciło dobrze, nic się nigdzie nie odbijało. Teraz główny zmieniłem na 27 i na nim wisi lampka i również nic nigdzie się nie odbija.
  • Odpowiedz
  • 0
@kubek06: a jaką masz lampkę i czy monitory są względem siebie płasko czy pod delikatnym kątem
?
Ja mam dwa monitory identyczne więc może nawet dało by się powiesić na ich łączeniu?
  • Odpowiedz
@Gilley modelu konkretnie ci nie podam bo to jakiś chińczyk za może 50zł. Tylko główny mam na wprost siebie, dodatkowy jest pod kątem ale tak jak pisałem, w każdej konfiguracji oświetlenie było dobre i nic się nie odbijało
  • Odpowiedz