Wpis z mikrobloga

@LordJacobRotshild: poza tym ja nie szkaluje Polandii jako kraju tylko p0lakow, macie się za bogów, a jestescie w rzeczywistości niezadbani i kompletnie zostajecie w tyle mentalnie, podczas gdy kobiety zrobiły w Polsce ogromny skok cywilizacyjny.
@Mamaboss: lubię hiszpanie to dałem se alvarez, ale nie lubię takich fejk kont z których to sprzed monitora jedyne kogo zobaczymy to wykopowego piwniczaka myślącego że trolling się udaje xD
@Mamaboss: poza tym nie wiem czy wiesz zje bie , ale jeśli do hiszpanii przyjedzie taki blondyn lub ktoś z słowiańska urodą lub taką pokroju Szwedów to tam też jest szał, działa to w dwie strony bo czego ktoś ma mało, tego pożąda, więc uspokój sie juz z tym swoim pier doleniem i sprowadzaniem wszystkich do jednego wora bo zarówno znajdziesz brzydkich Polaków, jak i hiszpanów , a jak nie podoba
@Alvarez17: Tak oczywiście, jakoś nie widziałam nigdy tych Hiszpanek rzucających się na p0lusow, natomiast Hiszpanów biegających z wyciągniętymi językami za nami już tak :)))
Za wami miały już się uganiać biedne Ukrainki uciekające przed wojną, ale nawet one się poznały jaki jest p0lski mężczyzna i wolą swoich Andriuszy i Saszki, przynajmniej spełniają swoje obowiązki konserwatywnego faceta, którymi są. Wy natomiast macie się za wielkich konserwatystów, a jak przyjdzie zapłacić za kawe
@Mamaboss: dobrze ze klasyczna emotka fejkowego warriora " :))) " została postawiona. Jeszcze się przeloguj fejurze i Włącz do dyskusji swoje drugie konto wyzwolonaPodróżniczka. Nie slyszaleś, Bo to polki mają przeciez opinie rzucających się na każdą kutange zagraniczniaka to ciężko byś słyszał gosciu . Akurst Mam znajomą mieszkającą w hiszpanii I sama mi mówiła, że jak idzie z jakimś kolga blondynem np najczęściej to przyciąga wzrok
@Mamaboss:

Tak oczywiście, jakoś nie widziałam nigdy tych Hiszpanek rzucających się na p0lusow,


Tak samo jak nie widziałaś Hiszpanek rzucających się na obsranych padżetów z Bangladeszu, biedaków z Pakistanu czy puszczających się z cyganem gdy mąż gra o puchar Hiszpanii. Dlatego, że Hiszpanka to jest gościówa, a nie jakiś wycieruch z Ukrainy/Polski/Mołdawii.

natomiast Hiszpanów biegających z wyciągniętymi językami za nami już tak :)))


No tak jak masz iberyjskiego manleta z zakolami